Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..."

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
admin1
Site Admin


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-11-2007, 10:28    Temat postu: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaka jest waszym zdaniem najlepsza piosenka z cyklu "W gĂłrach..." ???

Albo piosenka usłyszana na koncercie albo na CD ?

Mi najbardziej sie podoba piosenka "Poezja" Na Bani.

http://wgorach.art.pl/mp3/nabani_poezja.mp3
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info


Ostatnio zmieniony przez admin1 dnia 03-12-2007, 14:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-11-2007, 12:27    Temat postu: Re: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma jednej najlepszej piosenki z cyklu "W górach...". Ale temat zapodałeś Węgorz, bo mam duży orzech do zgryzienia. Najbardziej podobają mi się wszystkie kompozycje zawarte na 1 płycie z tej serii. Na dzień dzisiejszy słucham najczęściej "Daleko w Góry", ale preferencje mogą się zmienić. Dlatego nie wskaże mojej ulubionej, bo za miesiąc, czy za 2 powiem co innego Idea
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-11-2007, 13:40    Temat postu: Re: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla mnie chyba "Życzenia" NB, ale tak naprawdę to prawie wszystkie wymiatają.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Dołączył: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-11-2007, 15:43    Temat postu: Re: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo jeszcze super jest "Miłość z gór" Dom o zielonych progach!

http://wgorach.art.pl/mp3/dozp_milosc_z_gor.mp3
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 30-11-2007, 20:02    Temat postu: Re: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piosenka z poza projektu, ale też niezła, dziś odkryłem:

http://www.serencza.pl/mp3/na_luczci.mp3

po ukraińsku Smile
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 03-12-2007, 10:55    Temat postu: Re: Najlepsza piosenka z cyklu "W gorach..." Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja najbardziej lubię "Wędrujemy" i "Poezję" Very Happy. To są 2 moje hity z cyklu "W górach...", ale oni mają dużo fajnych piosenek.
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla kaĹźdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group