Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 07-02-2008, 23:34    Temat postu: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym roku na weekend majowy (bardzo krótki niestety Sad ) jedziemy w Beskid Śląski

Wyjazd z Olsztyna 30 kwietnia

Powrót do Olsztyna 4 maja

Na miejscu przewidziane sÄ… 3 noclegi w Schronisku PTTK na Szyndzielni

http://www.szyndzielnia.com.pl/cms.php

Śpimy w 10 osobowym pokoju z piętrowymi łózkami. Na dzień dzisiejszy mamy tylko 10 miejsc wiec trzeba się szybko decydować , bo to strasznie mało Smile

cena noclegu 22,4zł -10%członkowie PTTK
W schronisku nie ma niestety kuchni z której można korzystać, ale jest jadalnia na której można przygotowywać posiłki i co sie rzadko zdarza wrzątek jest za darmo Smile

Więcej szczegółowych wiadomości niedługo:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 08-02-2008, 09:24    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o super rajd...

to jedyne góry gdzie nie byłem

[szkoda że nie moge pojechać - praca/studia]
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 08-02-2008, 19:31    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj wegus ale nie podoba mi sie to nie podoba pierwszy rajd prezesowej a Ty co????
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 08-02-2008, 19:38    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
oj wegus ale nie podoba mi sie to nie podoba pierwszy rajd prezesowej a Ty co????


Walentynko, jeżeli jest tylko 10 miejsc to ciesz się z naturalnej selekcji, bo jak będzie więcej chętnych to będzie trzeba zastosować starą turystyczną zasadę: "ja będę materacykiem, a Ty kocykiem" Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 08-02-2008, 20:45    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Planowałem zrobić te góry w 2006 roku w lutym, tak w czasie, kiedy w Katowicach była Metalmania, niestety, nie udało się ekipy zebrać.

Niestety, na majówkę mam inne priorytety, więc odpadam Sad
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-02-2008, 23:21    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
oj wegus ale nie podoba mi sie to nie podoba pierwszy rajd prezesowej a Ty co????


jestem pełny nadziei że to nie ostatni rajd Walentynki... wiec chyba nadrobie zaległości Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 10-02-2008, 23:58    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaliczki w wysokości 10 zł od osoby należy wpłacać do 10 marca do mnie (biuro) lub do Walentyny.

Wyjazd Pociągiem w środę 30 kwietnia o 20.15
Powrót Poniedziałek godzina 6.33

cena biletu grupowego w 2 strony wynosi 60 zł (kase zbieramy w kwietniu)

Pozdrawiam
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 15-02-2008, 00:24    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Areczku to wolisz byc materacykiem czy kocykiem:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-02-2008, 01:17    Temat postu: Beskid ÅšlÄ…ski w weekend majowy;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na miejscu Arka wolałabym być kocykiem, ale to rzecz gustu Razz .Ja się piszę na ten rajd Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 24-02-2008, 23:34    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
Areczku to wolisz byc materacykiem czy kocykiem:)


Hmmmm... u mnie to różnie bywa Wink W sumie jestem człowiekiem kompromisowym, więc zawsze jakoś można się dogadać Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 25-02-2008, 20:59    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też się pisze na rajd, nie byłam w Beskidzie Sląskim i może być ciekawie, tzn. na pewno będzie super jak co roku;)

Pozdrowionka!Smile
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 27-02-2008, 01:02    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak widze na tunie i Ole zawsze mozna liczyc to sie nazywa niezawodna firma bardzo sie ciesze:)a rajd napewno bedzie super...bo czy ktos kiedyc był na kiepskim rajdzie grani??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Carorin



Do³±czy³: 02 Mar 2008
Posty: 4
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 02-03-2008, 19:34    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!!! (po raz pierwszy) Very Happy
Ja bardzo chętnie też bym pojechała na ten majowy wypad! Very Happy
Z tego co czytam na tym forum to wszystko wygląda naprawdę wspaniale Smile No i z tego co mi 'powyższa Ola:)' naopowiadała to wygląda jeszcze bardziej wspaniale.
Więc ostatecznie postanowiłam przestać sie czaić Razz i się przyłączyc Razz.
Cool Hmmm...no to chyba do zobaczenia na nastepnym zebraniu Wink
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 02-03-2008, 22:57    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witamy nowego uczestnika Naszych corocznych najzajebistszych rajdów majowych i zapraszamy na zebranie


i słuchajcie postarajcie sie jak najszybciej wpłacić kasę, to tylko 10 zł, bo jak nie wyślemy zaliczki to nam schronisko przepadnie Very Happy
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 02-03-2008, 22:58    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

własnie Areczku a ty to sie wybierasz czy nie bo tu jakies trele morele o kocykach i materacykach a ja juz sama nie wiem:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group