Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 02-03-2008, 23:02    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Walentynko, wiesz, że ja z Tobą to na koniec świata pojadę, ale mam tyle pracy, że nie dam rady Sad Moje wypady ostatnio ograniczają się do 2 dniowych wycieczek (o ile nie muszę być w szkole i takie tam). Ale to jest mój ostatni semestr studiowania, więc jest nadzieja, że od przyszłego roku czasu będzie więcej Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-03-2008, 11:34    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Carorin napisa³:
Hmmm...no to chyba do zobaczenia na nastepnym zebraniu


bardzo zapraszamy...
3 sobota wypada 15 marca.... bedzie też chyba prelekcja filmu górskiego i slajdy wiec zarezerwuj sobie wiecej czasu
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-03-2008, 22:54    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oo Carorino bosssko że jedziesz Smile Gwarantuję że nie pożałujesz tego kroku życiowego Wink A ja już się nie mogę doczekać! Smile
A jakie slajdy i film będą na zebraniu? A co z naszym spiewaniem? Czy to już dawno i nieprawda? Wink


Ostatnio zmieniony przez Ola:) dnia 04-03-2008, 21:40, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-03-2008, 22:55    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Specjalnie dla Ciebie Areczku Wink

Ostatnio zmieniony przez Ola:) dnia 04-03-2008, 21:41, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 03-03-2008, 23:08    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ola, wiesz, że jesteś moim ulubieńcem, ale korzystaj z opcji edycji postów tak żeby nie pisać jednego pod drugim Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 05-03-2008, 17:21    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Misie moje wszystkie wpłacajcie kasę po 10zł na zaliczkę bo trzeba panu wysłać pieniążki bo nie będzie miejsc trzymałSmile i jest juz z tego co wiem duzo chetnych wiec kto pierwszy.....
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-03-2008, 20:44    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

My z Caroriną już zapłaciłyśmy, dzisiaj u Pani Jadzi Wink Masz już 2 pewne uczestniczki Walentynko Wink
Powrót do góry
Carorin



Do³±czy³: 02 Mar 2008
Posty: 4
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 07-03-2008, 21:51    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak taaak dwa misie już zaklepane :D:D:D
Dzięki Oluś :))))
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 08-03-2008, 20:08    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co wiem to juz jest 14 chetnch wiec chyba rzeba ilosc lozeczek zwiejkdszyc, super dziewucy ze zaplacone:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 10-03-2008, 18:09    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś dzwoniłam do schroniska i zamówiłam jeszcze jeden pokój mamy razem 18 miejsc w pokoju 10 i 8 osobowym, a wiec wszyscy chętni będą mieli swoje wyrka:)i jak ktoś jeszcze chętny to mamy miejsca:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 10-03-2008, 20:10    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam jeszcze jedną kolezankę która chce jechać z nami Wink Zaliczkę wpłacę za nią na zebraniu albo ją przyprowadzę Wink Jejku duzo nas w tym roku Very Happy
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-03-2008, 23:44    Temat postu: Beskid ÅšlÄ…ski w weekend majowy;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dużo, dużo nas do pieczenia chleba Wink , tylko czemu więcej bab niż mężczyzn Razz
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 11-03-2008, 23:56    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia, tak to chyba jest teraz na świecie, że kobiet jest więcej niż mężczyzn. Bóg pomyślał i skonstruował świat tak, że możemy wybierać Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-03-2008, 23:12    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w pełni z Tunią to jest zupełnie nie po kolei pff...No ale cóż będziemy musiały sobie radzić Very Happy
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-03-2008, 23:42    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dacie rade dziewczęta, z drugiej strony będziecie szaleć i szukać nowych modeli Very Happy Ja niestety nie skusze się na rajd, bo jak na razie mam dość chodzenia i ten sezon planuje praktycznie na wodzie spędzić Smile
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group