Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 13-03-2008, 00:29    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Ja niestety nie skusze się na rajd, bo jak na razie mam dość chodzenia i ten sezon planuje praktycznie na wodzie spędzić Smile


Głowa, jak możesz! Smile Uważasz, że pływanie da Ci to co chodzenie z naszymi dziewczynami?Smile Ja gdybym mógł jechać, to bym się nawet nie zastanawiał Razz I jeszcze chcesz je oddać jakimś nowym modelom... To nie wiesz, że kogut pilnuje swojego kurnika?
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 13-03-2008, 10:31    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no cóż jeżeli nasi chłopcy nie dopisali to bez nowych modeli chyba sie nie obejdzie Smile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 13-03-2008, 22:57    Temat postu: Beskid ÅšlÄ…ski w weekend majowy;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja wiem,że możecie wybierać Areczku, ale my również Razz Wink .Swoją drogą to szkoda,że Cię nie będzie,bo kto inny tak pięknie zagra na gitarze jak Ty Wink.Ale Ci posłodziłam, jak nie ja Razz
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 14-03-2008, 23:51    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatni news dotyczący wyjazdu, pojawił się mały koszt ukryty dla osób które nie będą chciały do Szyndzielni iść piechotką (z wielkim plecakiem Smile)
Czytać !!!!

http://beskidy.fc.pl/str,21,KL_Szyndzielnia.html


a ulgowa składka PTTK kosztuje 13 zł daje to nam zniżki za każdy nocleg ok 2zł i ubezpieczenie zdrowotne na wyjazd, więc jeżeli ktoś się nie ubezpiecza prywatnie (np. Euro 26) to tym bardziej wpłacać Smile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Premnathan
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 12 Kwi 2007
Posty: 72
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 16-03-2008, 17:32    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spędziłem kiedyś noc w tym schronisku i miałem zajrzeć na stronę i powiedzieć, czy to jest to samo Smile
Po obejrzeniu zdjęć nie poznaję. Ale to było dawno, przyszedłem po ciemku i wyszedłem wcześnie rano, sądząc po zdjęciach takie schronisko nie mogło zostać zbudowane podczas ostatnich kilku lat. Chyba mnie trochę pamięć zawodzi, a trochę zmienił się wystrój.
Wtedy było fajnie i wy też powinniście tak mieć.
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 17-03-2008, 23:13    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Schronisko przeszło ostatnio dość znaczną modernizacje i trochę zmieniło wygląd Wink Choć też prawda, że jest tam kilka schronisk położonych niedaleko od siebie. Mogłeś trafić np. do Klimczoka Wink
Powrót do góry
Premnathan
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 12 Kwi 2007
Posty: 72
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-03-2008, 08:53    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez przesady, Szyndzielni z Klimczokiem to bym nie pomylił.
Pewnie prawda leży pośrodku - i schronisko przeszło modernizację, i mnie pamięć zawodzi. Mnie w każdym razie było tam dobrze przez tę jedną noc i wam pewnie też będzie przez te kilka.
Tylko nie korzystajcie z kolejki linowej na Szyndzielnię (chyba że w celu zjazdu), bo będzie to niegodne zdobywców gór.
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-03-2008, 21:38    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że wejdziemy pieszo Wink Ach to będzie piękne po tej nocy przespanej (albo raczej nieprzespanej) w pociągu Very Happy Nie mogę się wprost doczekać Smile




________________________
Domowe wybielanie zębów
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 19-03-2008, 17:50    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na dzień dzisiejszy jedzie 18 osób wiec wszystkie miejsca są zajete, ale jezeli ktos jeszcze jest chcetny to piszcie do mnie zawsze mozna domówic jeszcze jeden pokój( jezeli bedzie ) i jezeli z osób ktore juz wpłaciły ktos by sie rozmyslił to też niech napisze, im szybciej tym łatwiej bedzie odzyskac zaliczke....ale mam nadzieje ze nikt sie nie wycofa
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 26-04-2008, 14:02    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakoś mało tutaj informacji odnośnie wyjazdu. Jedziemy nie jedziemy? Jakie koszta, kiedy zbiórka, o której wyjazd, o której powrót, do kiedy kasa na bilet grupowy Question W ogóle to już zapomniałem w jakim schronisku śpimy.

Każdy z uczestników powinien mieć takie info nawet na papierze.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 06-05-2008, 16:57    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

.........................no i po wyjeździe........... jakoś tak smutno znowu trzeba tyle czekać na góry nasze kochane

Bardzo dziękuje wszystkim uczestnikom za cudowny weekend, i za to że każdy z was tam był i tworzył klimat wyjazdu.

W czwartek o 19 zbiórka pod Manhattanem (koło schodów) i idziemy do
Pawła foty oglądać, niech każdy swoje przyniesie, i jakiś nośnik do przegrania Very Happy

Postaram się szybko dostarczyć trasy wraz z punktami GOT

Piszcie, jak macie ochotę, co było fajne na rajdzie a co następnym razem warto było by zmienić, wszystkie uwagi przydadzą się przy mojej następnej organizacji rajdu

Pozdrawiam wszystkich piechurów Beskidu Ślaskiego, tych co po górach biegali pozdrawiam podwójnie:) Very Happy
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Rumcajs
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 11 Mar 2007
Posty: 6
Sk±d: Groszkowo

PostWys³any: 06-05-2008, 22:11    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej!
Tak tak! To niestety już koniec ;( Zgodnie z tym o czym wspomniała Paulina zapraszam w czwartek o 19 wszystkich tych którzy chcieliby przedłużyć urok tamtych chwil.
Pozdrawiam i do zobaczenia!



_________________
BKT "Byks"
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 06-05-2008, 22:24    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wow, patrząc na zdjęcie dopiero widzę, jak się ekipa na wyjazdach Grani pozmieniała Shocked Oczywiście, fajnie, że są nowe osoby, tylko niefajnie, że nie mogłem jechać i tych nowych osób poznać Wink Ale jeszcze przyjdzie czas, przyjdzie taka chwila ... Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-05-2008, 12:48    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajna ekipa:)
Zapraszam wszystkich na rajd sierpniowy w Sudety Zachodnie.
Powrót do góry
Ola:)
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 04 Maj 2006
Posty: 73
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-05-2008, 17:02    Temat postu: Re: BESKID ÅšLÄ„SKI w weekend Majowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uaa ja wciąż nie mogę dojść do siebie po tym rajdzie, niesamowity klimat i każda chwila warta wspomnienia, jedyną wadą jest to że trzeba było tak szybko wracać pff bez sensu! Wink A Sudetów już się nie mogę doczekać Smile No i oczywiście wpadam jutro o 19:00 na spotkanie żeby "przedłużyć urok tamtych chwil" Wink
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group