Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Kluby Turystyki Kajakowej na Warmii i Mazurach i na Pomorzu

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Kajaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sylwia
Ranga: uĹźytkownik
Ranga: uĹźytkownik


Dołączył: 21 Lut 2005
Posty: 40
Skąd: Malbork

PostWysłany: 22-02-2008, 10:17    Temat postu: Kluby Turystyki Kajakowej na Warmii i Mazurach i na Pomorzu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
postanowilam poszukac klubow turystyki kajakowej na granicy wojewodztwa pomorskiego i warminsko-mazurskiego. Poki co, nawiazalam kontakt z KTK "DruĹźno" w Elblagu. Czy ktos moze zna i ma namiary na kluby blisko Malborka. U mnie, niestety owego nie ma, a szkoda, bo rzeka Nogat jest pekna, a otoczenie cudne Smile Wiem, ze pozostaje Gdansk lub Olsztyn, ale moze cosik blizej jest??? Bede wdzieczna za wszelkie informacje Smile

pozdrawiam Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
"Co mi tam rozszalała woda, co mi tam ostre zęby skał!!! Ważna jest tylko ta pogoda, którą w sercu będę miał(a)!!!"
Powrót do góry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 22-02-2008, 17:27    Temat postu: Re: Kluby Turystyki Kajakowej na Warmii i Mazurach i na Pomorzu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na razie nasuwa mi się jedna strona, gdzie znajdują się dane klubów kajakowych z całego kraju, ale sądzę, że znasz zawarty tam materiał. Jeśli nie, to odsyłam na http://kajak.org.pl w kategorie kluby Idea
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Kajaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla kaĹźdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group