Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Album Fotografii na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-02-2008, 12:08    Temat postu: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam do umieszczania zdjęć!!!

http://mazury.pttk.pl/forum/album.php
[lub link w nagłówku fotum]

Poza tym każdy uzytkownik może umieszczać fotki w "Twoja osobista galeria" ktora jest widoczna tylko po zalogowaniu (czyli tylko dla zarejestrowanych). Np. http://mazury.pttk.pl/forum/album_personal.php?user_id=2

Za to "Album Fotografii" jest publiczny (widoczny dla wszystkich).

Na wasze życzenie mogę tworzyć nowe kategorie tematyczne Wink

W tym poście możecie umieszczać informacje o waszych fotkach w albumie Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 10-03-2008, 23:34    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł fajny, ale trochę pojawił się za późno w moim przypadku. Zamierzam swoje prywatne zdjęcia zamieszczać w picassa.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 13-03-2008, 13:37    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja kupiłem sobie nowy aparat i jak będę miał jakieś foty będę wrzucała do Albumu na Forum

dlatego aby wszyscy oglądali fotki a nie tylko znajomi co znaliby mój adres do "picassa" Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
P3dr0s
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2007
Posty: 108
Sk±d: Olsztyn City

PostWys³any: 13-03-2008, 14:29    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1, pochwal się co kupiłeś. Pentaxa tego co mówiłeś?
_________________
Czasem tak, czasem nie...

>> Mój blog o tych co parkować nie "umią" <<
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 13-03-2008, 21:53    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.fotografuj.pl/News/PENTAX_K100D_Super_lustrzanka_dla_poczatkujacych_i_wymagajacych_uzytkownikow/id/622

o takie cos...
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
P3dr0s
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 02 Pa¼ 2007
Posty: 108
Sk±d: Olsztyn City

PostWys³any: 14-03-2008, 08:45    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1, to jeszcze pochwal się za ile. Mój Nikon D40 wczoraj widziałem w MediaMarkt za całe 1390,00zł. Cena dla mnie śmiech (obok stał Pentax K100D za 1990,00zł) Wink
_________________
Czasem tak, czasem nie...

>> Mój blog o tych co parkować nie "umią" <<
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-03-2008, 10:02    Temat postu: Re: Album Fotografii na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pentax k100d jest nieco gorszy niż k100d Super.

Moj k100d Super kosztował 1650 zł.
Cena spadła bo wszedł nowy model K200 i ten K100... jest wycofywany ze sprzedaży.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Fotografia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group