Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Transylwania 2008
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 02-09-2008, 22:46    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa:
...Ale i romantycznie Wink


No to pojechałeś teraz po bandzie Razz To nie będzie luz, tylko bitwa na dystans Twisted Evil

Również czekam na fotorelacje, ale i relacja również mile widziana Wink
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 03-09-2008, 07:33    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa powodzenia na wyprawie, mam nadzieje ze was drakula na złapie tylko trochę postraszy. Róbcie duuuuuuzo fot , żeby potem było co oglądaćSmile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 10 Gru 2007
Posty: 86
Skd: Olsztyn/Gołdap

PostWysany: 03-09-2008, 08:23    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa:
Róbcie duuuuuuzo fot , żeby potem było co oglądać:)

Ja zrobiłem dużo i teraz mam duuuużo do usuwania, przemyślcie to 3 razy ;)
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 03-09-2008, 08:45    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taaaa Wink

Aha, jeszcze ostatnie pytanie z serii: masz może mapy rumunii? Dokładnie brakuje nam gór na wschód od Fogaraszy (Bucegi, Baiului itd.). Fogarasze i ogólną rumunii mamy Smile

Jakbyś miał to byłbyś skłonny pożyczyć do wglądu na jakieś 2-3 tyg? Wink
Powrt do gry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 10 Gru 2007
Posty: 86
Skd: Olsztyn/Gołdap

PostWysany: 03-09-2008, 09:59    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa:
Aha, jeszcze ostatnie pytanie z serii: masz może mapy rumunii? Dokładnie brakuje nam gór na wschód od Fogaraszy (Bucegi, Baiului itd.). Fogarasze i ogólną rumunii mamy :)

Niestety nie mam :( Jak byłem to inni mieli mapy i już sie nie kłopotałem
z kupowaniem/drukowaniem własnej. Ale wpisałem sobie w googlu "romania
topo maps" i wydaje mi się, że coś się da znaleźć w wersji elektronicznej.
W zeszłym roku całą gruzję i turcję zjeździliśmy głównie w oparciu o takie
mapy znalezione w necie (przede wszystkim rosyjskie 50ki i 100ki z lat
70-80).
Powrt do gry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 26 Pa 2007
Posty: 50


PostWysany: 03-09-2008, 10:35    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa:
To trochę smutno ;) Ale i romantycznie ;)

ciągnie wilka do lasu jednak co Wojtek :lol: :lol: :lol: :lol:

Chłopaki róbcie dużo fotek, skasować zawsze można a dorobić już nie bardzo;-)
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 03-09-2008, 17:03    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, ja dosłownie zafunduje ostrzał jak z karabinu maszynowego. Zobaczymy, co z tego wyjdzie.
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-09-2008, 15:19    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie po prawie 2 tygodniowej przerwie.

Właśnie dziś o 4 nad ranem zawitałem do Olsztyna. Podczas pobytu w krainie Draculi dochodziło mnie wieści, że tu nic się nie dzieje, czy to prawda, czy zasłona dymna Question Przyznawać się, już Laughing

Sam wyjazd był cudowny. Muntii Făgăraşului (Góry Fogaraskie), oraz Muntii Bucegi zostawiły w mojej duszy duży ślad. Były to cudowne góry, choć pierwsze zrobiły na mnie szczególne wrażenie. Większość zdjęć mam właśnie z gór Fogaraskich. Szczyt Negoiu (2535 m n.p.m.) nie jest wcale łatwy do podejścia. Skalisty, wręcz w niektórych miejscach wymagający wspinaczki szlak stanowił nie lada wyzwanie). Wrażeń moc, będzie co opowiadać. Napewno relacja powstanie, tylko nie obiecuje na kiedy to napisze, bo wydarzeń, wszystkiego było od groma.

Pozdrawiam i zachęcam do wyjazdów.

P.S. THE GŁOWA HAS RETURNED

Dodane. Negoui zdobyliśmy w dniu moich urodzin, więc miałem duże powody do świętowania
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 20-09-2008, 14:31    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parę fotek na rozgrzewkę:
















Powrt do gry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 10 Gru 2007
Posty: 86
Skd: Olsztyn/Gołdap

PostWysany: 20-09-2008, 14:44    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa:
Parę fotek na rozgrzewkę:

Ech, wspomnienia sprzed 3 lat wracają ;) Dawaj więcej!

W jakim paśmie robiłeś nr 6 (te z łańcuchami)?
_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 20-09-2008, 19:11    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To Strunga Draculi pod Negoiu.

Więcej będzie w odpowiednim czasie Wink
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-09-2008, 09:39    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a foto z flagą klubu??

Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-09-2008, 10:45    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz moja kolej. Rozgrzewka cześć 2 Very Happy :


















Powrt do gry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 22 Sie 2006
Posty: 406
Skd: Olsztyn / Wawa

PostWysany: 22-09-2008, 00:43    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa:
a foto z flagą klubu??


Z bólem to mówię, ale trzeba: w ferworze pakowania flaga została w innym plecaku Sad
Wszystkich klubowiczów przepraszam za to zaniedbanie.

PS. Głowa obiecał, że dorobi w fotoszopie Wink
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 22-09-2008, 10:55    Temat postu: Re: Transylwania 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to czekamy na szeroką relację i jeszcze więcej fotek:)

Musze powiedzieć ze nakręciliście mnie na Rumunie jeszcze bardziej i chyba nawet misie mnie nie powstrzymająSmile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group