Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Trasa GRAŃ na WA-ME;-)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-04-2008, 15:10    Temat postu: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Trasa na WA-ME - nazwa zGRANI LUDZIE:
1.dzień 9 maja 2008- Mikołajki-Tałty-Mrówki(nocleg na polu namiotowym)12km
2.dzień 10 maja 2008- Mrówki-Rybikal-Ryński Dwór-Ryn 5km.

Zbiórka 9 maja na dworcu głównym w Olsztynie przy kasach PKP o godzinie
9.30, o 9.53 wyjazd.Na miejscu w Mikołajkach jesteśmy o godzinie 11.46.
UWAGI:
Koszt przewidywany 50 zł, w tym znaczek na mecie Wa-My,przejazd z
Olsztyna do Mikołajek,jedzenie, picie, itp.
Bilet grupowy na przejazd z Olsztyna do Mikołajek kosztuje 75 zł, jeśli
uzbiera się grupa 10 osób.W przeciwnym wypadku ulgowy 8,80 , normalny 14.
Jeśli ktoś ma namiot to zabrać ze sobą ponadto wygodne nieprzemakalne
buty oraz ciepłą odzież, również nieprzemakalną. Mile widziane sprzęty
grajÄ…ce typu gitara;-).
Kierownik trasy Tunia Maciejska:692650334
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 20-04-2008, 12:28    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:
Hej! Trasa na WA-ME - nazwa zGRANI LUDZIE:
1.dzień 9 maja 2008- Mikołajki-Tałty-Mrówki(nocleg na polu namiotowym)12km
2.dzień 10 maja 2008- Mrówki-Rybikal-Ryński Dwór-Ryn 5km.



Uuuu... to strasznie dużo Wink Miałem przyjechać na Rajd WA-MA, ale biorąc pod uwagę, że jadę z Braniewa do Olsztyna i z powrotem 4 godziny, a 12 km pokonuje się w jakieś 3,5 h, a 5 km w 1,5 h wychodzi na to, że będę jechał tyle co szedł. Ja nie twierdzę, że trasy muszą być mega wymagające, ale 5 km w sobotę jak na dorosłych ludzi to troszkę mało. Wcześniej prezentowane były całkiem ciekawe warianty... No ale oczywiście życzę miłej zabawy Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 20-04-2008, 18:06    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To się nazywa leżenie brzuchem do góry Very Happy To jest też forma aktywnego wypoczynku Very Happy
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 20-04-2008, 18:12    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa³:
To się nazywa leżenie brzuchem do góry Very Happy To jest też forma aktywnego wypoczynku Very Happy


Zgadzam się Wink Ale różni ludzie preferują różne formy aktywnego odpoczynku Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-04-2008, 18:54    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co tam, to też jest jakiś aktywny wypoczynek. Jak komuś mało, to zapraszam na rajdy przygodowe, oraz ekstremalne z serii Harpagan. Właśnie wróciłem z ostatniego Harpa i chętnie przejdę się nawet na taki spacerek.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 20-04-2008, 19:59    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale super traska piesza;] tunia cwaniaro nie ma to jak w piękny sposób połączyć akt i gran:) niech żyją małe blaszki, jeżeli żaden wypadek losowy mnie nie zatrzyma to idę na pewno:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-04-2008, 14:42    Temat postu: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arek ja wiem,że kilometraż nie jest w stylu rajdów z cyklu Braniewska Wiosna czy Jesień, ale moim założeniem było zebranie całej GRAŃ na trasie i
myślę,że mi się to uda Wink Pierwszego dnia do przejścia jest 12 km,specjalnie pierwszego dnia dałam więcej,żeby ludzie w sobotę nie marudzili, a poza tym dobrze byłoby być na mecie około 15 bo wtedy zaczyna się główna impreza. Opracowując trasę brałam również pod uwagę to,że uczestnicy będą mieli różną kondycję, a moim założeniem nie jest zajeżdżenie ludzi Razz . Z doświadczenia ubiegłorocznego wiem, że po imprezie z piątku na sobotę, która niewątpliwie będzie, ciężko będzie wstać na drugi dzień Razz . Dlatego w sobotę jest mniej km, a poza tym jak już wspomniałam nie każdy dałby radę przejść jednego i drugiego dnia długi dystans. W piątek w Mrówkach będzie też ekipa kajakarzy, bo umówiłam się z koleżanką, która tą trasę prowadzi, także będzie duże ognicho Wink.Ogólnie rzecz biorąc nie wyobrażam sobie tego,że Ciebie nie będzie, bo kto inny jak nie Ty zagra nam na gitarze Very Happy :wink:Dzięki Walenti za uznanie, staram się jak mogę Wink p.s. APEL do Kuli i Bartka, jak wam będzie mało km , to będziecie mieli okazję wyżyć się na mecie Wa-My, godnie reprezentując GRAŃ w rozmaitych konkursach Wink Bartek już wie o co chodzi po ubiegłym roku Laughing
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-04-2008, 14:59    Temat postu: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A teraz APEL do wszystkich: proszę o wpłacanie wpisowego w wysokości 7 zł do 7 maja do Pani Jadzi do PTTK-u Wink wpisowe obejmuje bilet grupowy, jeśli zostanie jakaś kasa będę zwracać Smile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-04-2008, 17:07    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:

Zbiórka 9 maja na dworcu głównym w Olsztynie przy kasach PKP o godzinie
9.30, o 9.53 wyjazd.Na miejscu w Mikołajkach jesteśmy o godzinie 11.46.


No to super. W takiej sytuacji odpadam, bo nie dostane urlopu i pewnie będę dobijał na miejsce wieczorem sam Confused
Powrót do góry
Asia
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 32
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-04-2008, 21:23    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WaMa ! Smile No to widzę że się wybiera niezła ekipa Graniowa.

Tunia napisa³:
APEL do Kuli i Bartka, jak wam będzie mało km , to będziecie mieli okazję wyżyć się na mecie Wa-My, godnie reprezentując GRAŃ w rozmaitych konkursach Wink Bartek już wie o co chodzi po ubiegłym roku Laughing

Dokładnie. Na zeszłej WAMIe się z Bartkiem troche nagimnastykowaliśmy na tych konkursach. Śmiesznie było. Mr. Green

Ja nie objecuje swojej obecności, bo mam kocioł z anatomią lekki. No, ale będę się strać żeby być.
_________________
MARIAN
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-04-2008, 23:13    Temat postu: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa nie będziesz sam dobijał bo plan jest taki ze dojeżdżasz z Hanią do Mikołajek na 17.00 a my czekamy na was w Tałtach całą ekipąWink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 05-05-2008, 11:45    Temat postu: Re: Trasa GRAŃ na WA-ME;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już wiem, że mnie nie będzie, bo będę w tym czasie na kursie znakarzy w Elblągu. Ale życzę Wam wszystkim wspaniałej zabawy !! Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-05-2008, 13:19    Temat postu: GRAŃ-WAMA 2008;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i kto nam będzie grał na gitarze jak Ciebie nie będzie Wink ktoś się znajdzie, ale nikt tak nie zagra koniczyny Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 06-05-2008, 13:21    Temat postu: Re: GRAŃ-WAMA 2008;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:
No i kto nam będzie grał na gitarze jak Ciebie nie będzie Wink


Tunia, nie czaruj Wink Już Ty sobie na 100% kogoś znajdziesz, co Ci będzie grał do rana Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group