Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Otwarty Biwak Integracyjny
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-07-2008, 08:22    Temat postu: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszamy wszystkich na spontaniczny biwak integracyjny w którym mogli by też wziaść udział ludzie pracujący miast i wsi Wink

Biwak planowany jest w dniach 12-13 lipca 2008 r.
Miejsce Biwaku: Pole namiotowe ZHP 3 km od Fromborka

Opłaty: 5zł za dobe od osoby za pole namiotowe, 31 zł na PKP normalne ww 2 strony - możliwe zniżki w ofercie 123, studenckie lub bilet grupowy

Dodatkowe walory: świetlica (dobra w razie niepogody), Jesteśmy sami w obiekcie, obiekt położony w lesie niedaleko zalewu wiślanego

Miejsce zbiórki: Dworzec główny PKP w Olsztynie godz 8.00 dnia 12.07.2008

Powrót: Wyjazd z Braniewa o godz 18.00 - przyjazd do Olsztyna 19.45.

W trakcie pobytu mamy możliwosć w niedziele być świadkiem historycznego wydarzenia w postaci przejazdu pociągu retro prowadzonego przez parówóz na nieczynnej lini Braniewo-Frombork-Tolkmicko-Elbląg
Więcej informaci tu: http://www.eraparowozow.pl/

Mile widziany własny namiot Wink

Ilość miejsc: nieograniczona. O uczestnictwie nie decyduje kolejność zgłoszeń

Wpisywać sie możńa tu Wink

Zapraszam Exclamation
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-07-2008, 10:51    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z chęcia się pointegruję, ale musiałabym dojechać do Was wieczorem, bo o 17:30 w sobotę śpiewam na ślubie u kumpeli... Ktoś musiałby po mnie wyjść bo nie wiem gdzie to będzie....
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-07-2008, 15:08    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Opcja przednia, jak nic mi dodatkowego nie wypadnie, to przyjeżdżam. Chętnie znów odwiedzę Frombork Very Happy
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-07-2008, 21:34    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja i Aga jedzieny
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-07-2008, 20:15    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spodobał mi się forma rowerowego spędzania czasu, więc jeśli zdecyduje się pojechać na biwak, to zrobię to rowerem.
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-07-2008, 08:51    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej możńa wziąść ze sobą rower i wszelkie inne ulubione maskotki Wink . W szynobusie jest wieszak dla rowerów. Jeszcze nigdy nie widziałem jak go ktoś testuje Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 07-07-2008, 09:34    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milan napisa³:
Jeszcze nigdy nie widziałem jak go ktoś testuje Wink


Ja go testowałem wielokrotnie (ostatnio wczoraj) i działa Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-07-2008, 13:05    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie do końca o tym myślałem Milan. Ponieważ teraz oszczędzam kasę na wrześniową wyprawę, oraz, że planuje kilka wyjazdów w lipcu, dojadę na miejsce biwaku rowerem z Olsztyna. Nie bierz mnie więc pod uwagę co do ewentualnego biletu grupowego na trasie Olsztyn - Braniewo Wink
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 07:16    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez jadę. Dojadę z agatą szadziewska po południu - pociagiem o 15.54 z olka. Potrzebujemy namiarów na pole namiotowe, coby do was trafić :).
_________________
ewaw
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 07:17    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha - milan, czy na świetlicy mozna spać, czy tylko namiot wchodzi w rachubę? Pytam, bo nie mam namiotu :)
_________________
ewaw
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 11:28    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewentualnie można znależć miejsce u kogoś w namiocie Wink Jeżeli jednak będzie to trudne to sądze że na świetlicy znajdzie sie miejsce Wink

P.S. Jutro muszę podać liczbę osób, która będzie nocować na ośrodku i czy bedą miały własny namiot czy wolą świetlice.


Ostatnio zmieniony przez Milan dnia 09-07-2008, 11:35, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 11:35    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to fantastycznie :)
_________________
ewaw
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 12:20    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak bedzie padać to większość będzie chciała w świetlicy?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 12:45    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

naturalnie - nie ma innej opcji :)
_________________
ewaw
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 09-07-2008, 20:45    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę, podajcie namiary na to pole namiotowe dla tych, którzy dojadą troszkę później....:) Może być azymut i odległość w parokrokach ;) Tak żebyśmy tarfiły od pociągu.
_________________
"


Ostatnio zmieniony przez Agata dnia 11-07-2008, 21:46, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group