Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Otwarty Biwak Integracyjny
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 09-07-2008, 21:57    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Baza znajdujÄ™ siÄ™ ok. 7 km od Braniewa (jadÄ…c w kierunku Fromborka). ProponujÄ™ dwa warianty:

1. Trasa piesza szlakiem czerwonym przez Podgórz, Cielętnik. Po przejściu mostu na rzece Bauda ok. 200 metrów szosą, a następnie należy skręcić w lewo (tuż za kanałem kopernikowskim).

2. Autobusem z Braniewa - należy kupić bilet na przystanek Frombork Bauda (kierowca może być trochę zdziwiony, bo prawie nikt tam nie jeździ). Po wyjściu z autobusu należy przejść jakieś 50 metrów i skręcić w lewo w leśną ścieżkę (tuż za kanałem kopernikowskim).

W sobotę muszę jechać do Sopotu zaliczyć zaległy egzamin z badań operacyjnych, ale wieczorem dojadę do Was. Na miejscu będzie mój kolega (Waldek Wądzyński - Komendant Hufca), z nim można wszystko ustalić.

Na bazie możecie czuć się swobodnie, ale pamiętajcie, że wszystko ma swój umiar Wink Można piwkować, śpiewać itd. ale proszę, niech nikt się nie nawali w trzy dupy Razz

W razie problemów proszę o telefon (604519856).
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 09-07-2008, 22:00    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewele napisa³:
ja tez jadę. Dojadę z agatą szadziewska po południu - pociagiem o 15.54 z olka. Potrzebujemy namiarów na pole namiotowe, coby do was trafić Smile.


Ja najprawdopodobniej ok. 18.00 wrócę z Sopotu, więc będziemy mogli zabrać się razem. W grę wchodzi autobus lub spacerek (ok. 1,5 h).
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 22:38    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

arku, zanotowałam twój nr telefonu. Bedziemy w kontakcie telefonicznym, ok? Dla ułatwienia kontaktu podaję swój: 605 229 681. dzieki za namiary na miejsce biwakowania
_________________
ewaw
Powrót do góry
Ewele
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 26 Mar 2007
Posty: 30
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-07-2008, 22:45    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha - powodzenia w zaliczaniu badań operacyjnych :).
_________________
ewaw
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 10-07-2008, 11:49    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zmiana wersji - byc może uda mi się być na biwaku od początku do końca Smile Milan, jak możesz to prześlij mi info o liczbie osób, które mają zamiar przyjechać.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-07-2008, 20:48    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wstępnie na imprezę ma dotrzeć 8 osób.
Ja z Węgorzem i Agnieszką wsiadamy na dworcu Zachodnim, tak więc niech nikt sie nie zdziwi , gdy nikogo nie będzie na Dworcu Głównym. Wyszła wersja że namiotów nie zabieramy i śpimy w świetlicy Wink

Jeżeli , ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili z nami jechać to gorąco zapraszam Wink
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 11-07-2008, 21:52    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie 8 lecz 7 osób bo Ewa W. jednak nie jedzie. Ja w związku z tym nie wiem czy dojdę, ale może dojadę Wink Jakby ktoś miał ochotę to jadę między 15 a 16 może samochodem...Pozdrawiam
_________________
"
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 12-07-2008, 10:11    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę się nie zdziwić, jak przyjadę na 2 kołowym rumakiem. Więc czy będzie miejsce w świetlicy na mojego Gianta Rincona??
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 14-07-2008, 08:52    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej Smile Będę wdzięczny za zdjęcia z biwaku we Fromborku, a szczególnie za zdjęcia parowozu Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-07-2008, 21:15    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia to ja mam głównie plenarne, oraz materiał zrobiony podczas wizyty pociągu "Barkas" we Fromborku.

Link: http://picasaweb.google.com/glowa.sailor/Frombork
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-07-2008, 21:55    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powtórka biwaku na jesieni ???
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 15-07-2008, 22:02    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem za Smile Tylko mam nadzieję, że więcej osób pojedzie, bo ciężko mówić o integracji klubu jak na biwaku jest 6 osób. A Ci co nie byli we Fromborku niech żałują !!
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-07-2008, 22:08    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda że tak daleko... bo byśmy zrobili RnO Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-07-2008, 22:09    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zapraszam do obejrzenia moich zdjęćSmile

http://michalciucias.avx.pl/vlak
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-08-2008, 21:42    Temat postu: Re: Otwarty Biwak Integracyjny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zapraszam do obejrzenia moich zdjęćSmile


Michu, ja poproszę zdjęcia z całego biwaku, bez żadnej cenzury. Wszystkie, jakie zrobiłeś. Jak coś, to przyniosę czystą płytę CD Wink
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group