Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

SYLWESTER 2008
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 09-09-2008, 07:57    Temat postu: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ,że jeszcze strasznie dużo czasu, ale możemy już zacząć myśleć
Z braku dni wolnych po świętach, w tym roku nastawiam się na sylwestra gdzieś w okolicach Olsztyna. A więc :kominek, grzana herbata, dużżżżżżo śniegu i jeszcze więcej gitar.
Można by to połączyć w rajdem 1 lub 2 dniowym w zależności od ilości wolnego czasu:)

Pomyślcie czy znacie jakaś miłą miejscówkę gdzieś niedaleko, w której by sie zmieściło ok20 osób.

Można by zrobić wspólny sylwester: Grań i przyjaciele:) coś w stylu sylwka z tamtego roku

Czekam na propozycje.
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 09-09-2008, 08:07    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krzysiek Mrówa proponował, że można zrobić sylwka w Grabówku, spaliśmy tam na rajdzie "W poszukiwaniu góry"

Głowa co o tym myślisz, czy właściciel się zgodzi.


Dla osób , które nie były: jest to stary budynek, piętrowy, jest tam jedna duża sala z kominkiem, tylko nie wiem czy nie będzie zimno:)
Laughing
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-09-2008, 15:46    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
Z braku dni wolnych po świętach, w tym roku nastawiam się na sylwestra gdzieś w okolicach Olsztyna. A więc :kominek, grzana herbata, dużżżżżżo śniegu i jeszcze więcej gitar.


I odpowiednia ilość gardeł do śpiewania, to również tworzy klimat.


walentyna napisa³:
Krzysiek Mrówa proponował, że można zrobić sylwka w Grabówku, spaliśmy tam na rajdzie "W poszukiwaniu góry"

Głowa co o tym myślisz, czy właściciel się zgodzi.


Rozmówię się z właścicielem, ale trzeba będzie uprzedzić jeden z klubów myśliwskich z Nidzicy, którzy mogą zrobić tam sylwestry. Ale zacznę działać w przyszłym tygodniu, bo teraz muszę dojść do siebie po "Transylwańskiej Gorączce" Smile
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-09-2008, 22:29    Temat postu: Sylwester 2008;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem za leśniczówką Wink Byłam tam z ekipą jak szukaliśmy góry i bardzo mi się podobało Smile Głowa wszystko w Twoich rękach Wink
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 22-09-2008, 10:13    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa daj mi namiar na tego Pana z leśniczówki to ja z nim wszystko załatwię. Już trochę myślałam o sylwku i mam trochę pytań.

A im więcej gardeł do śpiewanie tym lepiej
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 18:46    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz sam nie wiem, gdzie będę spędzał sylwestra, więc na razie wstrzymuje się z załatwienia noclegu. Fajnie będzie, jak cała Grań spędzi wspólnie sylwestra. Proponuje spotkać się w tym, najpóźniej w przyszłym tygodniu i wspólnie nad tym się zastanowić. Czekam na propozycje terminów, ja bym zaproponował któryś ze czwartków, godzina i miejsce do ustalenia.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 20:48    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry pomysł głowa, zeby sie spotkac i pomyslec

ale na forum nie widze szału pomysłow, wiec jak sie spotkamy moze byc tak samo, a czemu ty nie wiesz gdzie bedziesz spedzał sylwka??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 06-10-2008, 21:03    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może gdzieś w tatrach zachodnich? Ktoś był ostatnio i może coś zaproponować? Wink
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 21:35    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
ale na forum nie widze szału pomysłow, wiec jak sie spotkamy moze byc tak samo


Jestem innego zdania. Jeśli dobrze poinformujemy wszystkich za pomocą nie tylko foruim, ale poczty pantoflowej, to pewnie konkretne osoby się zbiorą i sobie porozmawiamy o konkretach

walentyna napisa³:
a czemu ty nie wiesz gdzie bedziesz spedzał sylwka??


Dużo tu będzie zależało od sytuacji, w jakiej się znajdę. Może będę zmieniał prace, bo kontrakt z aktualnym pracodawcą wygasa wraz z końcem roku. Nie wiem, czy będę zainteresowany jej przedłużeniem.


Cytat:
Może gdzieś w tatrach zachodnich? Ktoś był ostatnio i może coś zaproponować? Wink


Opcja fajna, ale warto dobrać trasy, żeby jak największą liczba osób mogła na to pojechać. Oraz co ważniejsze, dobre schronisko, z odpowiednią salą do zabaw, mile widziany kominek. Tylko tutaj trzeba się szybko decydować, bo konkurencja nie śpi. Na razie nie mam pomysłów na sylwester, bo głównie teraz uwagę skupiam bliższym moim planom wyjazdowym, ale jak coś się urodzi w moim umyśle, to przedstawię tutaj na forum, oraz na spotkaniu na żywo.
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 21:46    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o Tatry Zachodnie, to w schronisku na Polanie Chochołowskiej nie ma już miejsc.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 06-10-2008, 22:01    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Frodo napisa³:
Jeśli chodzi o Tatry Zachodnie, to w schronisku na Polanie Chochołowskiej nie ma już miejsc.


Hmm, to może gdzieś w rejonie?
A może za lekko wyższą ceną, gdzieś w jakimś ośrodku?
Np. gdzieś w Kościelisku lub Dolinie Chochołowskiej?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 22:10    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aha, zapomniałem dodać, żeby właściciel schroniska był normalny i zrozumiał, że czasem ludzie potrzebują imprezy. Szkoda tracić nerwy na jakiegoś pacana.
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-10-2008, 23:23    Temat postu: Sylwester 2008;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobra, wszystko fajnie, ale gdybaniem do niczego konkretnego nie dojdziemy.Proponuję jednak spotkać się w klubie w czwartek 16 pażdziernika i o tym pogadać.Godzina do ustalenia, mnie osobiście pasuje 18.00, a jak reszcie Graniowej społeczności? Wink .Czas goni i myślę,że fajnie byłoby zacząć już teraz robić coś w kierunku Sylwestra, zwłaszcza,że jest opcja Sylwestra w Bacówce pod małą rawką, a jest to moje ulubione miejsce w Bieszczadach Smile
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 07-10-2008, 08:24    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, znając życie odpadam ze spotkania.

Jak to jest opcja? Napisz coś więcej Tunia o tych Bieszczadch Smile

Poza tym ustalmy jakie mamy priorytety. Jeśli o mnie chodzi chcę w góry połazić i przy okazji mogę w górach spędzić sylwestra (więc dla mnie jest to tylko pretekst - na żadnej wielkiej imprezie mi szczególnie nie zależy).

Dlatego też piszę o Tatrach Zachodnich. Jeśli większość również miałaby chęć tam pojechać i nie przeszkadzałyby trochę większe ceny noclegów (50-60zł) to mogę podzwonić.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 10:13    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomysłów na góry zawsze jest dużo ale czy ktoś w tym roku ma w planie spędzanie sylwka blisko Olsztyna, bo u nas nie ma szans na urlop.

Wiec w tym roku pozostaje nam sylwek blisko Olsztyn

A spotkać sie możemy pewnie, ze tak i coś pomyślećSmile moze tunia lepiej spotkać sie w następnym tygodniu zeby zdazyc wszystkich poinformowac.

Moze poniedziałek ok19 w klubie??
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3  Nastêpny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group