Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

SYLWESTER 2008
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 14:41    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może lepiej w ten poniedziałek, to zdążą się rozejść wieści
jednak mimo wszystko jestem za sylwestrem w gorach:) mamy kilka pomysłów do przegadania na spotkaniu.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 15:12    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może poniedziałek nie jest mi na rękę, bo z reguły mam zapieprz, ale zrobię tutaj wyjątek i jestem gotowy dla dobra sprawy w tym dniu pogadać. Sam nie wiem, czy będę miał wystarczająco wolnego na góry, tutaj będzie decydować moja sytuacja zawodowa, ale jestem dobrej myśli, że uda się coś w tym temacie zrobić Wink
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 18:50    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiec dozobaczenia w poniedziałek o 19 w klubie, powiedzcie komu możecie.
Mam taką prośbę, żeby osoby, które mają jakieś pomysły dowiedziały się, czy są wolne miejsca i pogadamy o konkretach a nie bedziemy gdybac.
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 07-10-2008, 21:35    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wg. życzenia Tuni dowiem się juto o sylwestra w Bacówce pod Małą Rawką. Z tego co wiem to 6-ciodniowy pobyt (5 noclegów) w pokoju wieloosobowym+ noc sylwestrowa kosztuje 450 zł. Cena obejmuje 5 dowolnych nocy w okresie 27 XII 2007 - 5 I 2008
# noclegi w pokojach 2, 3-osobowych i wieloosobowych
# ognisko z pieczeniem kiełbasy, jabłek i grzanym winem Bieszczady Wink - w poniedziałek lub wtorek (29/30.12)
# w Sylwestra: ciepły posiłek na start zabawy, w trakcie - ciepła kolacja i przekąski, zaś o północy ognisko
# noworoczną zabawę, do której zaprosi zaprzyjaźniona kapela (kontynuować będziemy przy dźwiękach schroniskowych gitar
i innych instrumentów przywiezionych przez gości)
# w wieczór i noc sylwestrową piwo lane - no limits
Jutro napiszÄ™ czy sÄ… jakieÅ› szanse na wolne miejsca
_________________
"
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 22:04    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

brzmi fantastycznie, wiec za bardzo bym nie liczyła na wolne miejsca, ale zakładam wersję optymistyczną i czekam na newsy:)
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 08-10-2008, 07:05    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gory fajna sprawa ale te 450 zł to chyba troche drogo, szczerze mowiąc,jeszcze dodac do tego pociag jedzenie i picie...duzo wychodzi

mysle ze poniedziałek to dobra opcja a wiec o 19, i poinformujcie kogo sie da bedzie nas wiecej to wiecej wymyslimy:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 08-10-2008, 12:53    Temat postu: Sylwester 2008;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli ustalone w poniedziałek o 19.00 widzimy się w klubie Wink do zobaczenia Smile
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 08-10-2008, 15:48    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzwoniłam do Bacówki pod Małą Rawką i powiedziano mi, że w tej chwili nie ma wolnych miejsc ale 15 jest zamówionych przez jakąś grupą z OLsztyna i mają potwierdzić do jutra wieczora. Przyznać się kto zamawiał tam sylwestra!!!!!!
_________________
"
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 09-10-2008, 10:33    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ludzie z akt zamawiali te miejsca:)ale juz majÄ… ekipÄ™ podobno

wczoraj dowiedziałam sie ze koło zrodeł łyny jest fajna szkoła, podobno otwarta na wynajmowanie:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 09-10-2008, 11:18    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa³:
to ludzie z akt zamawiali te miejsca:)ale juz majÄ… ekipÄ™ podobno



Hmm... z osób piszących regularnie na forum nie jedna działa w AKT i nic nie mogliści powiedzieć wcześniej, że planujecie taki wyjazd? Po co na marne dzwonić, marnować czas itd.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 09-10-2008, 12:33    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja i to mój cenny czas Wink. Jak bardzo chcielibyśmy w góry to jest kilka fajnych propozycji w schroniskach tylko trzeba by podzownić zapytać o wolne miejsca.
_________________
"
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 11-10-2008, 19:28    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja odpadam ze spotkania - mam zajęcia :/

A chciałem przyjść...
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 11-10-2008, 20:23    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw siÄ™ pewnie i tak pojawi siÄ™ coÅ› na forum:)
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 11-10-2008, 21:03    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mam nadziejÄ™ Smile

ProszÄ™ o stenogramy Wink
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 15-10-2008, 06:53    Temat postu: Re: SYLWESTER 2008 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

??
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group