Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008]
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogłoszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 16-09-2008, 07:25    Temat postu: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam wszystkich chętnych na nasz sztandarowy rajd "Braniewska Jesień", który odbędzie się w dniach 3-5.10.2008r.

W tym roku proponujemy następujące trasy:

TR. NR 1 1 - dniowa - „ INTEGRACYJNA”
Kier. Czesław Kozłowski, PTP 10517
tel. kom. 695 399 238 - wpisowe 4 zł
start dn. 5.10. br. godz. 8 oo, km 12
Braniewo (Bazylika) - (przejazd) - Świętochowo - Rogity - Braniewo

TR. NR 2 2 - dniowa - „SKAUTOWA”
Kier. Jarosław Bołba, PTP 9471
tel. kom. 604 462 807 - wpisowe 6 zł
start dn. 4.10.br. godz. 11 oo, km: 20 + 17= 37
Młynary - leśnictwo - Stare Siedlisko - Zaporowo - szlak czerwony - Chruściel - jez. Pierzchalskie - Bemowizna - Zawierz - B-wo

TR. NR 3 2,5 - dniowa - „STARE BUTY”

Kier. Zbigniew Kędziora, PTP 6317
tel. kom. 504 371 455 - wpisowe 8 zł
start dn. 3.10.br. godz. 18 oo, km: 8+16+12 = 36
Braniewo - Stara Pasłęka - Różaniec - Cielętnik - Frombork - szlak czerwony - B-wo

TR. NR 4 3 - dniowa - „PRZEŁOMAMI RZEK”
Kier. Wojciech Krzyszczak, PTP 7101
tel. kom. 500 490 898 - wpisowe 15 zł
start dn. 3.10.br.godz. 9 oo, km: 27+ 30+ 17= 74
Pieniężno(PKP) - przełom Wałszy - Wojnity - (przejazd) - jez. Pierzchalskie - starorzecze Pasłęki - Szalmia - Lipowina - przełom Banówki - Kalinówek - (przejazd) - Frombork - przełom Baudy - Biedkowo - Stepień - Braniewo

TR. NR 5 3 - dniowa - „PO WYSOCZYŹNIE”
Kier. Arkadiusz Kulewicz, PTP 10596 Wink
tel. kom. 604 519 856 - wpisowe 10 zł
start dn. 3.10.br. godz. 10 oo, km:18+28+13= 59
Elbląg (Bażantarnia) - szlak czerwony - Łęcze - Kadyny -Tolkmicko - Frombork - Braniewo

TR. NR 6 2 - dniowa „ROWEROWA”

Kier. Magdalena Jurak, MPTKol. 7084 Krzysztof Mieczkowski, PTKol. 6854
tel. kom. 603 631 416 - wpisowe 6 zł
start dn. 4.10.br. godz. 11 oo, km: 50+30=80
Elbląg (Bażantarnia) - Milejewo - Nw. Monasterzysko - Błudowo - Chruściel - Płoskinia - Lubnowo - Braniewo

TR. NR 7 2- dniowa „MOTOCYKLOWA”

Kier. Małgorzata Dębicka
tel. kom. 509 037 664 - wpisowe 6 zł
start dn. 4.10.br, godz. 10 oo, km 400
Braniewo (Bazylika) - Olsztyn - Barczewo - Mikołajki - Iznota (Galindia) - Śwignajno - Piecki - Olsztyn - Dobre Miasto - Braniewo

Regulamin rajdu oraz karta zgłoszenia dostępne są na stronie http://ktp-figa.prv.pl/bj39.html
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 16-09-2008, 08:04    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Areczku a to da sie przejść tyle km??i nogi nie odpadną??
a jak ja pracuje w piątek do 15 to gdzie was można złapać?? może udało by nam sie zebrać grupęSmile
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 16-09-2008, 08:37    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa:
Areczku a to da sie przejść tyle km??i nogi nie odpadną??


Pewnie, że się da Smile Jeżdzę na rajdy w różne miejsca Polski i są to normalne odległości. W sumie trasy poniżej 10 km widziałem tylko na rajdach z cyklu "Siedmiomilowe Buty" i w Olsztynie. Np. w Gdańsku jest rajd, gdzie jednego dnia robi się ponad 40 km (i to nie jest jakiś ekstremalny rajd Wink ).

Jeżeli chodzi o dojazd to zawsze da się dojechać. Wieczorem sprawdzę Wam połączenia, ale będziecie musieli chyba z Elbląga piechotką dojść, bo wątpię, żeby coś jeździło Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Skd: Olsztyn

PostWysany: 17-09-2008, 04:45    Temat postu: Rajd Braniewska JEsień;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zbierzemy ekipę i robimy szturm na Elbląg w takim razie Wink
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 17-09-2008, 10:32    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje Areczku fajnie jak napiszesz co i jak:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 19-09-2008, 12:14    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc tak: Ci co pracują i chcą dojechać w piatek najłatwiej będą mieli dojechać do Elbląg i z Elbląga autobusem do Łęcza.

A oto rozkład autobusów z Elbląga do Łęcza (ze strony PKS Elbląg):

http://img519.imageshack.us/my.php?image=czebm6.png
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-09-2008, 15:31    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak się nie mylę, jest to reedycja trasy z października 2005 Question Byłem wtedy z Em4 i Karoliną, to był bardzo fajny rajd. Więc ludzie nie zastanawiajcie się i wybierzcie trasę Arka. Jak przejdzie mi wstręt do pociągów (podróżowałem ostatnio ponad 30 godzin non stop), oraz, jak się odpowiednio zorganizuje, to przyjadę. Chętnie znowu zobaczę Frombork Very Happy
Powrt do gry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Skd: Olsztyn

PostWysany: 21-09-2008, 22:19    Temat postu: Rajd Braniewska Jesień;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i nici z mojego udziału w rajdzie bo mam wieczór panieński przyjaciółki, robi 4 pazdziernika i nie wypada mi nie być, zwłaszcza,że poprosiła mnie o pomoc w organizacji Wink.Wobec tego nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć wam udanych wojaży Wink.Swoją drogą to standard,są weekendy, w które nic konkretnego się nie dzieje i weekendy kiedy człowiek chciałby być w paru miejscach naraz, ale tak się nie da niestety Sad
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 21-09-2008, 22:45    Temat postu: Re: Rajd Braniewska Jesień;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa:
Swoją drogą to standard,są weekendy, w które nic konkretnego się nie dzieje i weekendy kiedy człowiek chciałby być w paru miejscach naraz, ale tak się nie da niestety Sad


Tunia, standardem jest, że co pół roku (czyli wiosna i jesień) "przyjeżdzacie" na rajd Wink No ale przymusu nie ma Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie


Ostatnio zmieniony przez Kula dnia 22-09-2008, 06:50, w caoci zmieniany 1 raz
Powrt do gry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Skd: Olsztyn

PostWysany: 22-09-2008, 03:05    Temat postu: Rajd Braniewska Jesień;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arek tym razem miałam nadzieję,że nic nie pokrzyżuje mi planów i przyjadę na Braniewską, no ale wieczór panieński przyjaciółki jest raz w życiu i nie mogę jej tego zrobić.No chyba,że się sklonuję do tego czasu Wink
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 22-09-2008, 10:00    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to kto jedzie????
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 22-09-2008, 16:00    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak uda mi się załatwić plecak, lub go pożyczyć, to jadę, ale wyjazd przewiduje w piątek popołudniu, a nie w sobotę Wink Ostatecznie odpowiedź dam w ten weekend.
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 25-09-2008, 17:20    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OK. Ja na 100% jadę na trasę nr.5. Prawdopodobnie będę miał kompanie 2 moich znajomych. Co do wyjazdu naszego, to tylko w piątek popołudniu wchodzi w grę, ponieważ już niestety pracujemy. Raczej na bank jedziemy pociągiem o 16:50, bo wcześniej raczej się nie wyrobimy. Oczywiście będę szczęśliwy, jak pojawi się większa ekipa.

Pozdrawiam
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 26-09-2008, 07:51    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa, ja też chyba będę jechać :)chciała bym bardzo ale muszę zobaczyć jak mi się październik poukłada:) jeżeli będę jechać to możemy razem:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 21 Cze 2005
Posty: 433
Skd: Gdańsk

PostWysany: 26-09-2008, 07:57    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to jeszcze ktoś się wybiera z Olsztyna. Ale szczegóły podam jak ta osoba mi potwierdzi Wink

Walentyna będzie Jacek (porucznik) jak coś. Wrócił z Syrii, urodziło mu się dziecko, ale dalej dzielnie wędruje Wink Więc trochę starej ekipy się zbiera Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogłoszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2, 3, 4  Nastpny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group