Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008]
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2008, 10:37    Temat postu: Rajd Braniewska JesieÅ„;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wy będziecie wędrować, a ja będę balować na panieńskim, chociaż wolałabym być na rajdzie.Jakie to życie jest niesprawiedliwe Evil or Very Mad Szkoda,że nie można być w dwóch miejscach naraz Wink
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 01-10-2008, 15:55    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I w końcu z całej planowanej ekipy został sam Głowa, a co by nie czuł sie taki samotny jadę ja i jeszcze ktoś czyli wesołe Trio:)
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2008, 16:30    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miało być pięknie...ale trudno. Niestety, moich znajomych przestraszył kilometraż na sobotę. Ja nawet jeśli sam miałbym jechać, to bym to zrobił, ale z towarzystwo nie będę narzekał.
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 01-10-2008, 17:08    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hey pięknie i tak będzie:) niech żałują Ci, ktorzy zostają w domu:)
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2008, 17:21    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Candra, poczekaj, może teraz nas trójka, ale pamiętaj o Kuli i innych uczestnikach. Zrobi się mały team Very Happy
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2008, 17:44    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Damy radÄ™ Smile
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-10-2008, 17:52    Temat postu: Re: Rajd Braniewska JesieÅ„;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:
Jakie to życie jest niesprawiedliwe Evil or Very Mad


Po prostu tak wybrałaś Smile
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 01-10-2008, 18:12    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie zapowiada się trasa kameralna Wink

Chętnych było dużo, ale termin okazał się niewypałem... w Gdańsku mają w tym czasie swoją Wyrypę, Aga z Ornety nie może jechać, więc jej uczniów z gimnazjum też nie będzie itd.

Ale na 100% będę ja, moja Arleta, Jacek, Głowa, MichuC, Kasia, młodzież z domu dziecka we Fromborku (ok 8 osób w wieku 14-18 lat). Jeżeli kogoś przestraszył kilometraż to wspomnę, że dzisiaj był u mnie ojciec 9 letniego chłopca i chciał żebym zabrał go na rajd Wink

No ale ilość nie ważna, tylko jakość. A Wysoczyzna Elbląska naprawdę warta jest fatygi. Jesienią jest bardzo urokliwa, tylko mam nadzieję, że pogoda pozwoli nam się tym pięknem nacieszyć Wink

Pozdrawiam Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-10-2008, 00:00    Temat postu: Braniewska JesieÅ„;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michu nie wszystko można mieć, co się chce Wink
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 02-10-2008, 10:51    Temat postu: Re: Braniewska JesieÅ„;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:
Michu nie wszystko można mieć, co się chce Wink


w życiu nieustannie stajemy przed jakimś wyborem, ale chyba dobrze wybrałaś nie sądzisz?
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 02-10-2008, 12:11    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe, z prostej dyskusji przchodzimy do filozoficznych rozważań Wink Robi się ostro Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-10-2008, 21:13    Temat postu: Braniewska JesieÅ„;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Candra na pewno dobrze bo to w końcu moja przyjaciółka, ale żal mi Braniewskiej po mimo wszystko Wink
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-10-2008, 20:53    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przybyłem, zobaczyłem....wróciłem zadowolony. Zdania te do końca nie oddają atmosfery, jaka panowała na tegorocznej Braniewskiej Jesieni. Skład był jak na trasę z Elbląga do Braniewa kameralny, ale siła mentalna, psychiczna ekipy, ciekawe dyskusje, mocne riposty, oraz jak zwykle bardzo dobre prowadzenie imprez przez Arka zapewniły niesamowite wrażenia. Miejsca zostały doskonale dobrane, co powodowała, że uczestnicy nie mieli dużo czasu na nudę. Pogoda również była wspaniała, zapewniając wspaniałe widoki dla oczu, oraz możliwość pięknego uwiecznienia pejzaży, krajobrazów, oraz wydarzeń z rajdów dla fotoreporterów Very Happy Na mecie i podczas powrotu można było porozmawiać z uczestnikami z innych tras i opinie były jak najbardziej pozytywne.
Wkrótce powstaną relacje, oraz fotorelacje. Zapraszam na kolejne wędrówki po wspaniałej krainie. Najbliższa okazja w takiej formie będzie na Wiosnę w ramach Braniewskiej Wiosny. Jeśli termin będę miał wolny, z chęcią zawitam ponownie.

Pozdrowienia i szacunek dla organizatorów i dla wszystkich uczestników Braniewskiej Jesieni Smile
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 05-10-2008, 21:02    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:

Pozdrowienia i szacunek dla organizatorów i dla wszystkich uczestników Braniewskiej Jesieni Smile


Głowa, w imieniu organizatorów i uczestników serdecznie dziękuje Wink

Co do trasy nr 5 (z Elbląga do Braniewa) to naprawdę była kameralna Smile Wzięły w niej udział w sumie 2 grupy - 3 osoby z KTG "Grań" (ze mną 4 Wink ), 9 osób z domu dziecka + Arleta. Ale wiecie jak to fajnie jest mieć do dyspozycji wielką salę gimanstyczną + 2 kible na 5 osób? Razz

Co do trasy, to zrobiliśmy łącznie 62 km. Niby nie dużo, ale Wysoczyzna Elbląska daje możliwość odczucia tego dystansu w nogach. Jeżeli chodzi o pogodę, to lepszej nie można się spodziewać w październiku.

Dziękuje Kasi, Maćkowi i Michałowi za wspólnie spędzony weekend i zapraszam wszystkich na Braniewską Wiosnę Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 14:29    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trzy pierwsze słowa po powrocie do domu: zmęczona, zakatarzona, szczęśliwa. Ciepłe barwy jesieni rozpromieniły naszą wędrówkę, a jak wspomniał już Głowa towarzystwo kameralne, ale za to wyjątkowe:) Buzka dla moich kompanów i mam nadzieje do następnego razu, może tym razem w większym gronie:)
p.s. A sala gimnastyczna na 5 osób to rzeczywiście mega przeżycie:)
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group