Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajd XXXIX Braniewska Jesień [3-5.10.2008]
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 16:22    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://picasaweb.google.com/glowa.sailor/XXXIXBraniewskaJesie - moje gniotki z rajdu Wink
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 18:30    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fotki fajnie wyszły, nawet 1 ja robiłam (nie trudno zgadnąć którą) i czekam na resztę Smile
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 07-10-2008, 20:56    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja swoje umieszczę pewnie jutro. No to jeszcze tylko MichuC i będą wszystkie Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-10-2008, 22:05    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arek Twoje koniecznie muszą przejść przez cenzuręSmile
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 22:17    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Candra napisa³:
Arek Twoje koniecznie muszą przejść przez cenzuręSmile


O nie, żadnej cenzury. Jak Michu i ja mamy nie robić cenzury, tym bardziej Arek Wink
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 22:27    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje też już są, zapraszam Smile
http://picasaweb.google.pl/michalciucias/BraniewskaJesie

Jedno jest pewne - oby więcej tego typu rajdów. Dziękuję za możliwość spędzenia czasu z Wami.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-10-2008, 22:46    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to czekamy już tylko na Arka ze zdjęciami Smile Zdjęcia Micha nie mogły mnie zaskoczyć profesjonalnym wykonaniem, choć na niektórych zdjęciach niektórzy powychodzili... Laughing Czekam na komplet zdjęć Smile Nic dodać, nic ująć, świetny materiał z rajdu.


Michu C napisa³:
Jedno jest pewne - oby więcej tego typu rajdów. Dziękuję za możliwość spędzenia czasu z Wami.


Podczas rajdu kilka mitów o mnie legło w gruzach...mam taką nadzieje Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 07-10-2008, 23:12    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Candra napisa³:
Arek Twoje koniecznie muszą przejść przez cenzuręSmile


Kasiu, koniecznie Wink Przez moją narcyzowatą naturę 99% zdjęć zrobiłem sam sobie, 0,8% to zdjęcia Arlety, a 0,2% Wasze. Więc cenzura wskazana Wink

A moje zdjęcia dostępne będą dzisiaj wieczorem.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 08-10-2008, 05:57    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Głowa trzeba najpierw wierzyć w mity po prostu miło było Cię poznaćSmile
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 08-10-2008, 08:05    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to moje:

http://picasaweb.google.com/a.kulewicz/BraniewskaJesie2008#

Ostrzegam, ze względu na to, że brakuje mi talentu i w przeciwieństwie do chłopaków zdjęcia robię typowym aparatem dla ludzi mało inteligentnych nie powalają z nóg Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 08-10-2008, 19:32    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arku nie martw się każda fotka to jakieś wspomnienie, wiec nie ważne jakim aparatem robiona, ważne, ze budzi emocje:)
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 08-10-2008, 20:15    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Candra napisa³:
Arku nie martw siÄ™


Kasiu, ja siÄ™ nie martwiÄ™ Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 38
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-01-2009, 13:59    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Jeśli macie ochotę na wędrowanie trasą 3 "Stare Buty"
Braniewskiej Jesieni to zapraszam...

http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,708,85648230.html

Dawno tyle nie śpiewałem....

Pozdrawiam
i do zobaczenia!
Smile
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 29-01-2009, 17:25    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A gdzie zdjęcia z imprezy na noclegu we Fromborku? Smile Widzę, że cenzura działa Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 29 Sty 2009
Posty: 38
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-01-2009, 07:56    Temat postu: Re: Rajd XXXIX Braniewska JesieÅ„ [3-5.10.2008] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przesadzajmy...
jednak forum jest publiczne!
;p
Jest za to płyta CD której zawartość powstała w czasie tej imprezy...
Świetne spiewanie, turystyczne, klimatyczne, żywe...
nowe wersje starych kawałków....
super...
:-)
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group