Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Koszulki - lista chetnych
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-10-2008, 10:24    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
koszt 15 zł lub 20 zł plus koszty wysyłki


koszt około 26 zł bo:
- nadruk dwustronny
- super jakosc koszulki

kto chętny?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-10-2008, 16:57    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zamawiam 2 pary koszulek XXL, ale najlepiej XXXL (jeden w kolorze czarnym, drugi w czerwieni).
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-10-2008, 10:02    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
KOSZULKA
-firma STEDMAN model CLASSIC
-kolory(biały, szary, żółty, czerwony, niebieski, granat, ciemnozielony, czarny)
-gramatura 155g/m2
- podwójne szwy przy szyi , rękawach i wykończeniach
- taśma wzdłuż rękawów
- brak szwów bocznych,
-100% bawełna


Męskie


Damskie


http://www.allegro.pl/item449152093_najtaniej_bo_z_rabatem_koszulki_z_twoim_nadrukiem.html

NaDruk dwustronny wiec cena około 25 zł / sztuka + 2 zł = 27 zł (bo musimy podzielić koszt wysyłki 19 zł na wszystkich)
__________________________________


kto chętny ???

Na zgłoszenia i wpłaty czekam do 7 listopada. Kase można wpłacać w PTTK u Pani Jadzi albo na moje konto bankowe (info na email).

Przy zamówieniu do mnie należy podać: ilość, kolor (szary, czerwony, niebieski, granat, ciemnozielony, czarny) rozmiar oraz typ (męska/damska).
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 24-10-2008, 16:53    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja poproszÄ™ koszulkÄ™ damskÄ…, czerwonÄ… w rozmiarze L
_________________
"
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-10-2008, 19:21    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mam nadzieje że wcześniejsze zgłoszenia z listy na zebraniu obowiązują Wink
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-11-2008, 23:03    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

minimalne zamowienie to 20
brakuje jeszcze do 20...

kto chętny ???
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-11-2008, 19:35    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Warto przypomnieć na meila, że termin wpłaty mija. Ja w ogóle zapomniałem że jest termin wpłaty Wink
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-11-2008, 20:18    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja

ale i tak obawiam się że nie uzbiera się 20 sztuk Sad
a jak bedzie mniej niz 20 to cena wzrośnie....

może przedłużyc czas wpłaty do 22 listopada??
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-11-2008, 20:23    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
może przedłużyc czas wpłaty do 22 listopada??


Jestem za tym rozwiązaniem. Zapłacę za swoje zamówienie, jak wrócę z Gór Sowich. Mam nadzieje, że przyjąłeś moje zgłoszenie co do koszulek Węgorz. Info pozostawiłem tu na forum Wink
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 07-11-2008, 08:19    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajnie by było jakby wpłaty przedłuzyc wiec mam nadzieje ze tak sie stanie:)
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 09-11-2008, 23:16    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

termin musimy przedłuzyc bo mało chętnych Wink

wiec koszulki będą na wigilię klubową
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 11-11-2008, 21:33    Temat postu: koszulki klubowe:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zamawiam dwie koszulki, jedną w kolorze khaki L damską, a drugą w kolorze czerwonym L też damską. Wink
Powrót do góry
Asia
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 15 Cze 2006
Posty: 32
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-11-2008, 21:27    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja poproszę 2 damskie L khaki i czerwoną.
_________________
MARIAN
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-01-2009, 15:06    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kod:

1x XL      czarna          Mariusz B.
1x S       czerw         KasiaZ.
1x L       czerw         Agata Sz.
1x M       nieb           Ania Rz.
1x M       khaki         Aga Sz.
1x S       czerw          Klara
1X L       ziel         Milan
1X L       ziel          Jadzia
1x M       khaki         Tolek
2x M       khaki         Danusia
2x L      czerw         wegorz
2x L      khaki i czerw      Asia (marian)
2x L      khaki i czerw      Tunia
2x M      zielona, khaki      Daria S.
2x XL       ziel, czerw      Agata B.
1x M         czerw                   Magda W.


Już jest wystarczająca ilość aby zamawiać.
Nich każdy jeszcze raz sprawdzi swoje zamowienie (porówna z tabelą rozmiarów).

Czekam na e-mail z potwierdzeniem zamówienia.

ProszÄ™ zaktualizowac kolory wg opisu aukcji
http://www.allegro.pl/item532209276_az_185g_m2_wysoka_jakosc_koszulka_z_nadrukiem.html

np. nie ma koloru khaki (ale dla pewnosci jeszcze raz siÄ™ spytam producenta)

Obliczyłem koszt i wychodzi ok 25 zł sztuka (rabat pokrywa nam koszt wysyłki)
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info


Ostatnio zmieniony przez admin1 dnia 20-01-2009, 22:06, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 18-01-2009, 23:05    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie jest za późno to ja proszę o 1 x L - zieloną.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group