Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Koszulki - lista chetnych
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-01-2009, 22:08    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przypominam tabelę rozmiarów


Męskie


Damskie


No i sÄ… kolory khaki !!!

Poza tym zamawiamy koszulki tylko z logo GRAN.ok? Bo dodatkowy nadruk z tyłu to dopłata +10 zł. Czy ktoś jest przeciwny aby było tylko logo GRAN ???

_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-01-2009, 23:35    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem gotów dopłacić te 10 zł aby nadruk był dwustronny, taki jak na koszulkach 1 i 2 serii.

A może jeżeli życzą sobie tak drogo to jednak lepiej załatwić to w starej firmie gdzie poprzednio były robione??
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-01-2009, 15:55    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koszulki z poprzedniego zamówienia były średnie.... nadruk tylni zostawiał biały ślad na plecaku (pot powodował farbowanie od nadruku). Możemy zrobić kilka sztuk z nadrukiem tylnim... albo wszystkie jesli wszyscy są chętni. Czekam na wasze opinie. Ale z przodu też jest logo PTTK wkomponowane w GRAN.

Ja osobiście nie mam czasu biegać po olsztynie z zamówieniem koszulek. Wolę przez internet. Ale może ktoś inny chce się tym zająć?

Jeszcze wyjaśniam czemu sprawa zamowień koszulek trwa aż od listopada. Ponieważ minimalna ilość (opłacalna) zamówień to 20. A do niedawna nasza ilość była około 15. Teraz mamy lekko ponad 20.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 23-01-2009, 09:44    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chcę czerwoną M (jestem na tej pierwszej liście ale rozmiar jest inny!!!!) dzięki
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-01-2009, 22:02    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIe ma opinii (oprócz Milana) nt dwustronnego nadruku na koszulkach. Proponuję zamówić (na próbę) koszulkę z tylko logo GRAN. Wtedy cena bez zmian.

Jesli jakość będzie dobra... następne zamówienie będzie z dwoma logami...

temat koszulek za długo się ciągnie... 1 lutego zamawiam.
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
mala czarna



Do³±czy³: 14 Gru 2008
Posty: 3
Sk±d: BiaÅ‚ogard/Olsztyn

PostWys³any: 29-01-2009, 12:28    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie poproszę niebieską w rozmiarze S, oczywiście damską ;)
_________________
life is a journey not a destination
Powrót do góry
sklerenchyma



Do³±czy³: 04 Lut 2009
Posty: 1


PostWys³any: 04-02-2009, 23:17    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. A ja poproszÄ™ o dwie czarne damskie koszulki rozmiary: M i L.
(o rany... mój debiut na tym forum Very Happy)
_________________
"Nie widzę... nie słyszę... rozmawiam dotykiem"
www.tpg.org.pl
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 01:35    Temat postu: Re: Koszulki - lista chetnych Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już są !!!

Odbiór na zebraniu Klubu GRAŃ w sobotę 21 lutego...
lub w póżniejszym terminie w PTTK u Pani Jadzi.

_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group