Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Sylwester w Karolewie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 01-12-2008, 11:21    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wegus to jest internat i ta pani tylko nam wynajmuje pokoje,tak po znajomoaci troche:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 00:37    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja i Aga jedziemy na 100%
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
Premnathan
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 12 Kwi 2007
Posty: 72
Skd: Olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 10:30    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety odpadamy z powodu zbyt późnego powrotu z pracy w Sylwestra
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 13:02    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja z Anią prawdopodobnie dojedziemy w samego Sylwestra bo Anka nie dostanie wcześniej urlopu ale chyba piszemy się na impreze Wink
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 08-12-2008, 18:42    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o fajnie ze chociaz na sylwka dacie rade:)mam nadzieje ze jakis pociag dopasuje:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 09-12-2008, 19:44    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bilet GRUPOWY na wyjazd:)

Bilet normalny do Sterławek Wielkich (stąd zaczynamy rajd) kosztuje 17zł wuieć na bilet grupowy prosze wpłacac po 10 zł bo sama nie wiem dokładnie ile bedzie on kosztował, reszte zwróce ale zakupimy cos na sylwestra:) Pieniążki prosze wpłacac do Pani Jadzi albo do mnie:)

a wyjazd będzie 30.12 prawdopodobnie ok godz: 8:50
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 12-12-2008, 12:30    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PROBLEM!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniam dzis do karolewa ustalic ostatnie szczeguly i okazao sie ze mozemy tam nocowac ale nie mozemy zrobic zabawy, nie mwiac juz o alkoholu), ja wyraznie mowiam jakie mamy zamiary ale chyba ta pani zrozumiala cos innego. A wiec zostalismy bez miejsca na impreze.

Pomyslcie czy znacie moze jakies miejsce, osrodek, szkola cokolwiek
prosze was o pomoc moze uda si nam razem cos znalezc!! Sad
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 12-12-2008, 23:22    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurna Sad
A nasza klubowa kanciapa? Da radę?
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 13-12-2008, 21:26    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze da bez problemu, ale mam nadzieje ze jest tyle osob to cos znajdziemy, zawsze mozna zrobic rajd i wrócić do grani albo do akt. Mysle ze w tym 2 jest bardziej klimatycznie jest wiecej miejsca i jest kuchanka na grzance:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 14-12-2008, 23:34    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moje propozycje:
- szkoła w Kronowie (koło Barczewa) - moja znajoma jest dyrektorką
- szkoła w Olsztynku (w zamku)
- prywatne przedszkole w Łupsztychu
- w GRAN
- w AKT
- u kogoś w domu Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
aparatka;]
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 10 Maj 2006
Posty: 36
Skd: z nienacka

PostWysany: 15-12-2008, 21:13    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w Olsztynku będziemy mogli biegać po zamku i straszyć duchy;p? A da się tam zrobić jakieś ognisko - w Olsztynku albo w Barczewie? Hmm, wiem że w sumie to wszędzie się da (nawet u kogoś w domu Twisted Evil , ale nie wszędzie wolno). Gdziekolwiek się nie spotkamy i tak będzie super Wink
_________________
always on the run...
Powrt do gry
Asia
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 15 Cze 2006
Posty: 32
Skd: Olsztyn

PostWysany: 16-12-2008, 23:06    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja się wstepnie zapisuje na tego niepewnego sylwestra Very Happy
_________________
MARIAN
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 17-12-2008, 15:44    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To na czym stanęło? Smile
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 19-12-2008, 13:32    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staneło na tym ze pewnie bedzie w grani,zrobimy mały rajd wczesniej moze z noclegiem zalezy od pogody. Ja juz straciłam jakos wene zeby cos szukac, wegorz miał gdzies zadzwonic, piotrewk znalazł szkołe w Kreolach (chyba) koło lidz\barka warminskiego, ale trzeba do dyrektorki jechac w sobote włanie do lidzbarka a szczerze mowiac nie za bardzo mam na to czas, wiec pewnie gran:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 15 Lut 2005
Posty: 382
Skd: Olsztyn

PostWysany: 19-12-2008, 23:52    Temat postu: Re: Sylwester w Karolewie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale też będzie fajnie.
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastpny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group