Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
JanuszWaw
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 04 Sty 2009
Posty: 5
Skd: Olsztyn

PostWysany: 04-01-2009, 22:40    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa:
...z drugiej strony może dobrze, przynajmniej aparat wciąż suchy :->
Mój więcej nałapał na skutek kondensacji po powrocie do domu niż z Łyny ;) Ale też już suchy ! :D
wrygiel napisa:
...Janusz, jak zobaczyłem Twojego posta to pomyślałem, że mi się fora popieprzyły ;)
No widzę, widzę, że bratnich dusz to tu nie brakuje !!! :D I fajnie ! Pzdr -
_________________
- Janusz (w)
Powrt do gry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 26 Pa 2007
Posty: 50


PostWysany: 05-01-2009, 08:50    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa:
Heh, też żałuję, że mnie nie było (też byłem w pociągu z gór). Choć z drugiej
strony może dobrze, przynajmniej aparat wciąż suchy :->
;)


Wojtek aparat byś oddał Kazikowi na brzeg;-))
no chyba, że byś zapragnął wywrotki jak Janusz na prostej :shock: :lol:
Powrt do gry
JanuszWaw
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 04 Sty 2009
Posty: 5
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-01-2009, 09:29    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orsini napisa:
...no chyba, że byś zapragnął wywrotki jak Janusz na prostej...
Kristinna,
mistrzostwo ma różne oblicza Shocked (co widać również na focie Krzaq'a Twisted Evil ). Tu topielichy, skarzty, szuwarki i inne strzygi wodne boki zrywały ze śmiechu, ale.... WARTO BYŁO !!!
Milan,
dzięki, było fajnie ! Kąpieli dziś już nie pamiętam, a imprezę tak i to... najważniejsze !!!
I jedyne co mnie martwi to to, że ... buty muszę wypastować ! Bo krzywo na mnie patrzą ! Rolling Eyes
A Wojtku, masz czego żałować !!! Mam jednak nadzieję, że na następnej takiej (wspólnej) imprezie Ciebie nie zabraknie !!!
Pozdrawiam -
_________________
- Janusz (w)
Powrt do gry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 10 Gru 2007
Posty: 86
Skd: Olsztyn/Gołdap

PostWysany: 05-01-2009, 09:50    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

orsini napisa:
Wojtek aparat byś oddał Kazikowi na brzeg;-))
no chyba, że byś zapragnął wywrotki jak Janusz na prostej Shocked Laughing

ROTFL Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrt do gry
orsini
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 26 Pa 2007
Posty: 50


PostWysany: 05-01-2009, 10:15    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słuchajcie a ta przesympatyczna ekipa z N.Miasta coś zapraszała na jakiś spływ pod koniec stycznia
Coś ktoś wie więcej?
Powrt do gry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Doczy: 24 Lip 2005
Posty: 226
Skd: olsztyn

PostWysany: 05-01-2009, 13:07    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie orientuje płyna rzeka Well, 29-31.01.2009 blizsze info mozna w necie znalezc
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrt do gry
JanuszWaw
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 04 Sty 2009
Posty: 5
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-01-2009, 13:46    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

walentyna napisa:
Z tego co sie orientuje płyna rzeka Well, 29-31.01.2009 blizsze info mozna w necie znalezc
Dzięki,
Pogrzebałem i znalazłem fotki jak to wygląda - znajome klimaty ! Wąsko, bywa bystro, a i gałęzie, i konary widzę ;).
Tu pewnie istotne jest konkretnie: na jakim odcinku bedzie odbywać się spływ ?!
A w necie jest wiele opisów spływów. Ale ... letnią porą ;)
Nie wiem tylko pod jakim hasłem szukać organizatorów spływu 29.01. :( Proste szukanie daje.... nadmiar wyników ! :|
Pzdr -
_________________
- Janusz (w)
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-01-2009, 15:47    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Poniżej zamieszczam link z kontaktami do kolegó z Towarzystwa Miłośników Ziemi Nowomiejskiej. Niestety nie mają swojej strony internetowej ale imprez mają całkiem sporo Wink

http://www.mazury-zachodnie.pl/?ak=pw&id=169

Pozdrawiam
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-01-2009, 17:41    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://gazetaolsztynska.wm.pl/Noworoczny-splyw-Lyna,61322

Trochę propagandy sukcesu musi być Wink Wink
Powrt do gry
JanuszWaw
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 04 Sty 2009
Posty: 5
Skd: Olsztyn

PostWysany: 06-01-2009, 00:52    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Milan napisa:
... Trochę propagandy sukcesu musi być Wink Wink
Święte słowa ! BTW. czasami wpływa to nie tylko na poprawę samopoczucia, ale i... ułatwia podejście do ew. sponsorów.
Lubią czytać o sobie Wink Choć ostatnie zawirowania "giełdowe" rzutują i na ich kieszeń. Cool
Pozdrawiam -
_________________
- Janusz (w)
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 10-01-2009, 14:25    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeszcze drobne ogłoszenie:
Odnaleziono (odłowiono) długi wełniany szal kobiecy koloru białego. Szal do odebrania w Oddziale PTTK Wink

Pozdrawiam
Powrt do gry
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 29 Sty 2009
Posty: 38
Skd: Olsztyn

PostWysany: 29-01-2009, 13:22    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przegapiłem ten spływ,
a szkoda,
bo i zimą trochę pływamy.
Pozdrówka!
:-)
Powrt do gry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skd: Olsztyn

PostWysany: 31-01-2009, 21:30    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szaliczek w dalszym ciągu czeka na odebranie Wink
Powrt do gry
pama22



Doczy: 23 Maj 2011
Posty: 3


PostWysany: 23-05-2011, 15:28    Temat postu: Re: Noworoczny Spływ Kajakowy Łyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ja żałuje że mnie nie było...;(
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group