Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Parę zdjęć z sylwestra w Beskidzie Żywieckim

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 10 Gru 2007
Posty: 86
Sk±d: Olsztyn/GoÅ‚dap

PostWys³any: 07-01-2009, 20:58    Temat postu: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej! Przesyłam linka do albumu ze zdjęciami z sylwestra w Beskidzie
Żywieckim, na który pojechaliśmy razem z Kasią, Agatą i Głową:

http://www.mimuw.edu.pl/~rygielski/home/zdjecia/2009-01-02/

A niżej parę wybranych zdjęć, może kogoś zachęcą ;)


_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-01-2009, 21:20    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie ja dodam od siebie. Zdjęcia zawierają jedynie pejzaże z wypadu na Babią Górę. Zdjęcia z Beskidów widzianymi oczami mojego aparatu wkrótce.

Link: http://picasaweb.google.com/glowa.sailor/BabiaGRaDiablakZim
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-01-2009, 22:44    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtku, wielki szacunek dla Ciebie Smile


edit: A jak w ogóle się bawiliście dziewczyny i chłopaki? Udany wyjazd?
_________________
naukowe koło fotograficzne i galeria fotografii
www.uwm.edu.pl/myszki
Powrót do góry
Candra
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 23 Lip 2008
Posty: 33


PostWys³any: 08-01-2009, 00:38    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wojtek nasz mistrzu:))) dzięki Tobie wspomnienia nigdy nie zblednąSmile co tu dużo mówić żal było wracaćSad
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 08-01-2009, 10:46    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

@Wrygiel, lewy górny róg to panorama na Tatry Zachodnie?

Zdjęcia - bajeczne Shocked Gratulacje!
Powrót do góry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 10 Gru 2007
Posty: 86
Sk±d: Olsztyn/GoÅ‚dap

PostWys³any: 08-01-2009, 14:53    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michu C napisa³:
Wojtku, wielki szacunek dla Ciebie :)

Dzięki :) Zasługa głównie pogody i decyzji o wzięciu statywu. Wyjazd super,
fajnie się chodziło na rakietach ;)

Bartosz napisa³:
@Wrygiel, lewy górny róg to panorama na Tatry Zachodnie?

Tak. Nie wiem, czy polskie czy słowackie już.
_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 08-01-2009, 17:05    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fakt, było fajnie, choć przyznam, nie nachodziłem się w górach, jak tego bym oczekiwał, ze względu na formę, jaki ten wyjazd przyjął. Ale z drugiej strony...czasem i takie wyjazdy są potrzebne, gdzie nie tylko tłucze się kilometry. Nic nowego nie powiem na temat zdjęć Wojtka...rewelacja. Co do schroniska, obsługa schroniska - szacunek. Ekipa na balu sylwestrowym, konkretna, była świetna zabawa. Jest co wspominać i nie mogę już doczekać kolejnej ekspedycji w góry, która już niebawem w lutym.

Pozdrawiam
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 08-01-2009, 21:39    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

OJJJJJOJ TROCHE JAK Z BAJKI:)
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Agata
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 17 Sie 2007
Posty: 23


PostWys³any: 09-01-2009, 22:15    Temat postu: Re: ParÄ™ zdjęć z sylwestra w Beskidzie Å»ywieckim Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potwierdzam, widoki na prawdę były jak z bajki i pogoda wyjątkowo dopisała. Przez cały nasz pobyt świeciło słońce. A i zabawa sylwestrowa suuuuper....Do białego rana Wink
_________________
"
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> IMPREZY I RAJDY turystyczne - publiczne ogÅ‚oszenia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group