Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Wieczór filmowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2009, 18:34    Temat postu: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest pomysł, aby dnia 21 lutego po zebraniu ok. godz. 18.30 obejrzeć jedną z części(albo wszystkie trzy) filmu Władca Pierścieni. Co wy na to?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2009, 19:12    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem jak najbardziej za wieczorem filmowym, do repertuaru mogę się dostosować, bo nie mam żadnych pomysłów na te chwile.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 15-02-2009, 19:47    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Frodo, zapraszasz na projekcję filmów o sobie? Smile Trochę skromności by się przydało Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-02-2009, 22:45    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ktoś ma trylogię Władcy Pierścieni na CD ??








___________________
alimenty poznań


Ostatnio zmieniony przez admin1 dnia 27-02-2013, 16:02, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 17-02-2009, 00:04    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

będę miała
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 17-02-2009, 12:13    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sprawdz czy CD działają
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 00:05    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

działa
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 01:18    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiec 3 filmy... ile to zajmie czasu Å‚Ä…cznie ??

Będziemny robić 10 minutowe przerwy pomiędzy filmami (ostygnięcie projektora)

Trzeba przynieść jedzonko i picie (piwko)
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 13:53    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem raczej za tym aby obejrzeć jedną część, a przy innej okazji następne.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 15:01    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-02-2009, 18:33    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brawo za inicjatywÄ™. Podpisuje siÄ™ pod tym Wink
Powrót do góry
Carorin



Do³±czy³: 02 Mar 2008
Posty: 4
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 20-02-2009, 18:43    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja moge dostarczyć wersję rozszerzoną DVD + dodatki... jeśli jest taka potrzeba Razz (od dodatków to jestem osobiście uzależniona Embarassed ). Więc jak coś to wystarczy słowo... Mr. Green


_______________
vampire diaries
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 21-02-2009, 10:41    Temat postu: Re: Wieczór filmowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tzw. wersję reżyserską, ale jeśli możesz to przynieś swoje dvd.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group