Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Spływ Kajakowy Łyną Witamy wiosnę z Kopernikiem
Id do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 29 Sty 2009
Posty: 38
Skd: Olsztyn

PostWysany: 25-03-2009, 07:08    Temat postu: Re: Spływ Kajakowy Łyną Witamy wiosnę z Kopernikiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam też kilka zdjęć które Wam robiłem....
mogę prosić o adres na jaki mam przesłać?
zbyszek07@gazeta.pl

Pozdrówka dla kajakarzy!
:-)
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 25-03-2009, 14:58    Temat postu: Re: Spływ Kajakowy Łyną Witamy wiosnę z Kopernikiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma sprawy.
Podaje mój - glowa.sailor@gmail.com
Ja zapewne mam jedno zdjęcie, które wam również zrobiłem. Podeśle je zaraz na wskazany mail.
Powrt do gry
zbyszek07
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 29 Sty 2009
Posty: 38
Skd: Olsztyn

PostWysany: 26-03-2009, 11:54    Temat postu: Re: Spływ Kajakowy Łyną Witamy wiosnę z Kopernikiem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miło tak się wymienić zdjęciami.
Zdjęcia ze spływu płetwonurków Skorpeny
zamieściłem pod adresem:
http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,708,93064170.html

Pozdrówka!
:-)
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Kajaki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group