Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Into The Wild

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Doczy: 10 Gru 2007
Posty: 86
Skd: Olsztyn/Gołdap

PostWysany: 17-07-2009, 06:18    Temat postu: Into The Wild Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cholera :) Rzadko mi się zdarza, żeby jakiś film mną ruszył, ale temu się
udało - aż muszę polecić :) To chyba film dobry dla takich DEBILI jak ja ;)
W gruncie rzeczy bohater też jest debilem i na sam koniec filmu zdaje sobie
z tego sprawę, heh :)

"Into The Wild" (2007), w skrócie: to jest film drogi, film o ucieczce od
społeczeństwa. Zainteresowałem się nim przypadkiem, poprzez piękny
soundtrack Eddiego Veddera (płyta o tej samej nazwie, w opisie
wyczytałem, że to soundtrack). Potem jeszcze przeczytałem recenzję
napisaną przez kolejnego znów pojechanego, "drogolubnego debila"
znalezionego w necie, no i musiałem ten film obejrzeć :)

Słyszałem różne opinie po obejrzeniu tego filmu, więc niech się nikt za
bardzo nie nastawia, bo się może zawieść. Ale naprawdę polecam! :)
Tylko uwaga, film jest dość długi ;) Jakby co mam kopię.

Wkleję jeszcze kawałek recenzji - do mnie "dotarła" ;)

Można żyć życiem codziennym i cieszyć się z tego, co się ma. Jeśli jesteś w stanie urzeczywistnić swoje marzenia, krocząc uparcie w ich kierunku to jesteś szczęśliwym człowiekiem, a przynajmniej masz zadatki na takiego. Jeśli jednak czujesz, że czegoś Ci brakuje, że z każdym dniem marzenia uciekają Ci coraz dalej nie zaznasz szczęścia. W tym drugim wypadku nie oglądaj - ani nie czytaj “Into the Wild” (polski tytuł: Wszystko za Życie)! Powtarzam, nie oglądaj tego filmu pod żadnym pozorem! Ten film zniszczy Cię, wydobędzie na światło dzienne wszystkie Twoje głębokie pragnienia, pasję i to, coś czego boisz się nawet nazwać, paskudną świadomość tego, że tak naprawdę wszystko zależy od Ciebie, Ty decydujesz! W każdej chwili możesz spakować plecak i ruszyć w drogę…
(...)
To film drogi. To film o facecie, który nie uznawał półśrodków. A tak naprawdę to film o nas samych, o naszych głęboko skrywanych pragnieniach, które chowamy na co dzień bardzo głęboko próbując wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych rodzin, społeczeństwa. Zagłuszamy wewnętrzny zew, który wciąż nie ma dość. Przeraził mnie ten obraz. Nie potafię o nim zapomnieć, choć tak bardzo chciałbym. Mógłbym wtedy znaleźć rozgrzeszenie dla zaniechania, dla mojego własnego lenistwa, dla strachu?


Źródło: Grzegorz Łuczko, http://pk4.pl/2009/04/22/into-the-wild-recenzja/
_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 25-07-2009, 13:24    Temat postu: Re: Into The Wild Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

obejrzałem, film super
polecam
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrt do gry
augustowskienocerzadza
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 12 Wrz 2011
Posty: 17


PostWysany: 14-09-2011, 10:21    Temat postu: Re: Into The Wild Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem średni. trochę pretensjonalny, a postawa głównego bohatera mnie zirytowała, to bez sensu poświęcać życie w imię niewiadomo czego. ale wart zobaczenia, nie zaprzeczę. Wink

to jest niezła recenzja! http://www.ofilmie.pl/recenzje/into_the_wild_cziczio.html
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group