Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajd w Beskidzie Żywieckim - Wasze wrażenia

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-08-2009, 21:55    Temat postu: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wszystkim za mile spędzony czas podczas wędrówki po beskidzkich szlakach :) Michałowi i Agatce szczególne podziękowania za pomoc przy organizacji rajdu.
_________________
www.foto.warmia.pl
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2009, 09:34    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

było super....

czy ktoś juz umieścił jakieś fotki w internecie??
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-08-2009, 19:58    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja postaram się umieścić swoje zdjęcia za pare dni.
Jak co roku zbieramy zdjęcia od wszystkich uczestników rajdu, można je przynosić do pttk. Jak zbierzemy od wszystkich, to nagramy płyty ze zdjęciami z rajdu :)
_________________
www.foto.warmia.pl
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 23-08-2009, 21:14    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
było super....

czy ktoś juz umieścił jakieś fotki w internecie??


http://picasaweb.google.pl/a.kulewicz/RajdBeskidZywiecki2009#

Jest to tylko część, ale reszta bardziej przypomina nasz album rodzinny, więc postanowiłem Wam tego oszczędzić.

Karolinka, a Tobie to chyba płytkę ze zdjęciami w oryginalnym rozmiarze wyślę. Chyba, że taka rozdzielczość wystarczy...

Czekam na zdjęcia pozostałych Smile
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
wrygiel
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 10 Gru 2007
Posty: 86
Sk±d: Olsztyn/GoÅ‚dap

PostWys³any: 24-08-2009, 11:18    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też właśnie wrzuciłem moje :)

http://rygielski.net/zdjecia/2009-08-15/

I dziękuję wszystkim za zajebiaszczy wyjazd ;) Już za Wami tęsknię, shit. :-/
Taki skład jaki się złożył, to mógł się złożyć tylko tak jak się właśnie złożył.
Yyy.. no właśnie.

A już najbardziej to tęsknię za rozmowami Kuli z Klarą ;)




_________________
:: krótko o mnie :: Trójmiejskie Forum Górskie
Powrót do góry
Frodo
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 25 Lis 2006
Posty: 105
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-08-2009, 17:15    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Arku, poproszę w miarę możliwości zdjęcia o najwyższej rozdzielczości:)
A to moje fotki z rajdu: http://picasaweb.google.pl/karolina.olsztyn/BeskidZywiecki#
_________________
www.foto.warmia.pl
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 24-08-2009, 17:21    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wrygiel napisa³:
Też właśnie wrzuciłem moje Smile

A już najbardziej to tęsknię za rozmowami Kuli z Klarą Wink



Mi również brakuje rozmów z kimś reprezentującym mój poziom intelektualny Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 24-08-2009, 20:12    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Frodo napisa³:
Arku, poproszę w miarę możliwości zdjęcia o najwyższej rozdzielczości:)


Ok, tylko jakość nie jest najlepsza, ponieważ dzisiaj zobaczyłem, że miałem ustawiony tryb maksymalnej kompresji... Mówi się trudno Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-08-2009, 14:22    Temat postu: wrażenia po rajdzie;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie również bardzo się podobało za co dziękuję kierowniczce rajdu. Smile
Najbardziej jednak tęsknię za dwoma moimi ulubionymi kolegami, którzy dostarczali mi tylu wrażeń Wink.Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 27-08-2009, 17:26    Temat postu: Re: wrażenia po rajdzie;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tunia napisa³:

Najbardziej jednak tęsknię za dwoma moimi ulubionymi kolegami, którzy dostarczali mi tylu wrażeń Wink.Pozdrawiam Wink


Tunia, a którzy to? Bo jestem zazdrosny...
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-08-2009, 21:28    Temat postu: wrażenia po rajdzie;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tacy jedni , co prawda mam wrażenie że się uwsteczniają ale lubię ich Wink Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-08-2009, 18:48    Temat postu: Re: Rajd w Beskidzie Å»ywieckim - Wasze wrażenia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="Kula"]
admin1 napisa³:


Karolinka, a Tobie to chyba płytkę ze zdjęciami w oryginalnym rozmiarze wyślę. Chyba, że taka rozdzielczość wystarczy...


plyty z fotkami wysyłać i przynosić do mnie....
ja sie zajmÄ™ nagrywaniem DVD dla wszystkich Wink
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ -> Rajdy i imprezy Klubu GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group