Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

OTP
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Turystyka piesza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-05-2005, 16:36    Temat postu: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kto zbiera odznaki OTP i był na rajdzie bunkry 2005 - to do ksiazeczki nalezy wpisać:

01.05.
Kętrzyn - Czerniki - Gierłoż (Wilczy Szaniec)
8 km

02.05.
Gierłoż - Pracz - Pilwa - Radzieje - Pniewo Wink - Mamerki
18 km

03.05.
Zwiedznie Kętrzyna (Zamek krzyżacki, Kosciół sw.Jerzego)
5 pkt (za miasto)


Kto bedzie miał wpisane w ksiązęczce OTP to ja podpieczętuję.

Kto jedzie z nami w góry... lub nawet nie z nami - to warto zbierać odznaki GOT.


Ostatnio zmieniony przez admin1 dnia 02-06-2005, 10:58, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 13:50    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie. Bede se mogla do ksiazeczki wpisac Very HappyVery HappyVery Happy Moze w koncu uda mi sie ta zlota OTP zdobyc.... Ach te 500km w 3 lata 3 wojewodztwa i poprowadzenie rajdu to ciezkie z lekka. Tym bardziej ze czasu brak.... SadSadSad
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 15:08    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli staramy sie o tą samą odznake... ja od 5 lat walcze o m.złotą...
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 15:40    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
czyli staramy sie o tą samą odznake... ja od 5 lat walcze o m.złotą...



A no Very Happy Ja juz nie wiem ile sie o nia staram. Ale tez od ladnych paru lat.... I jakos mi to nie wychodzi niestety ;( Ale wiara czyni cuda Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Wink Wink Wink Very Happy Very Happy Very Happy


Ostatnio zmieniony przez MaLeNkA dnia 03-06-2005, 14:43, w ca³o¶ci zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-06-2005, 22:29    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepiej Zbierac GOT, łatwiej zdobyć a i wyglada zajebiśćie Wink Laughing Laughing Exclamation
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 02-06-2005, 10:56    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepeij wszytkie zbierać.... np dziwie sie że nikt nie zbiera ROK... (Regionalan Odznaka Krajoznawcza)...

a kto z was jakie ma odznaki??
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-06-2005, 14:44    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
a kto z was jakie ma odznaki??


Wegorz ja mam duzo tych odznak. Dlugo by wymieniac Very Happy Very Happy Very Happy
A sa odznaki kajakarskie i jakies ksiazeczki?? Gdyby byly to juz bym tez ich miala troche
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-06-2005, 18:15    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa³:
Wegorz ja mam duzo tych odznak. Dlugo by wymieniac Very Happy Very Happy Very Happy


oj... wymien typy i najwyższe stopnie Wink

np ja mam:
GOT -duza brÄ…zowa
OTP -mała srebrna
ROK -srebrna
ŻOT -m.brązowa

No jeszcze sie pochwale Wink że jestem PTP na nasz region oraz PTG na Sudety i BW Cool
Powrót do góry
Go¶æ







PostWys³any: 27-09-2005, 23:04    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa³:
admin1 napisa³:
a kto z was jakie ma odznaki??


Wegorz ja mam duzo tych odznak. Dlugo by wymieniac Very Happy Very Happy Very Happy
A sa odznaki kajakarskie i jakies ksiazeczki?? Gdyby byly to juz bym tez ich miala troche


Książeczki kajakowe są, mam nawet jedną w swojej kolekcji. Mam w swojej kolekcji zaledwie 1 odznakę w tej dziedzinie, zwyczajną popularną i otrzymałem ją za spływ kajakowy Narewka - Narew, w którym bralem udział bardzo dawno temu, bo aż w 1998 roku. W sumie również chce zaopatrzeć się w książeczki OTP, oraz książeczki przeznaczone dla żeglarzy. Okaże się, że na każdej trasie będe spisywał odległości.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-09-2005, 23:06    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten ostatni post został napisany przeze mnie.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 19-03-2006, 22:11    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj wracając z Rusi do Olsztyna rozmawialiśmy z Węgorzem na temat odznak OTP. I doszliśmy do wspólnego wniosku, iż brakuje okazji do zobycia wymaganych punktów "poza regionem, w którym znajduje się miejsce zamieszkania ubiegającego się o odznakę". W związku z powyższym może byśmy zorganizowali coś np. w rejonach Gdańska czy gdzieś tam indziej. Przypomnę, iż każdy co chce zdobyć mała srebrną lub małą złota OTP musi zdobyć punkty w innym regionie (srebrna - 50 pkt, złota - 100 pkt (w dwóch regionach) ).
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-03-2006, 22:54    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tym poście napisałeś sporo prawdy Kula, fakt, za mało organizujemy rajdów po za region naszego Wojewódzwa, ale mamy problem z zebraniem uczestników na imprezy, po drugie wrogiem głównym jest bariera finansowa, oraz czas. Jeśli mamy dobrze pozwiedzać region np. Gdańska, to warto mięć 3 dni (jeśli wyprawa ma trwać sobota-niedziela), to trzeba szybko rano wyjechać. Planowana jest ekspedycja na Suwalszczyzne pod koniec czerwca, początek lipca, jednak plan rajdu jest dopiero w trakcie tworzenia.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-03-2006, 00:30    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
po drugie wrogiem głównym jest bariera finansowa, oraz czas


Dla mnie wrogiem są studia.... ale studia są wazniejsze... jak nadrobie zaległosci na studiach to z wami pomysle na ten temat...

Ogolnie kiedys mozna by zrobić rajd aby przejsc cały Trójmiejski Park Krajobrazowy... spac w PTSM gdzies... tak 3-4 dni.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 30-03-2006, 20:53    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy nasz Oddział zajmuje się dystrybucją odznak OTP i GOT? Bo pozdobywałem ich kilka no i wypadałoby wreszcie je kupić Wink
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-03-2006, 23:00    Temat postu: Re: OTP Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak.... ale odznaki nie są tanie.... od 5 do 8 zł Confused
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Turystyka piesza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2  Nastêpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group