Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

co kto słucha?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-05-2005, 22:51    Temat postu: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie, jaką Question Co do muzyki Ciepła, to słucham różnej, ale w moim repertuaże dominuje hard rock i metal (nie tylko Heavy, nawet Death i Black, ale wtedy jestem w złym humorze).
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 09:19    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz Ciepła, ja tam nie mam zamiaru robic maskarady z moich poglądów. Jeśli twierdzisz, że słucham tylko popularne zespoły metalowe typu Metallica, Maryllin Manson itp. to się mylisz. Słucham tego, ale i szperam w tym półświadku i słucham takich kapel, o których nie słyszałaś (może się myle). Mam nadzieje, że się nie obrazisz, a jeśli tak, to przepraszam. Ale denerwuje mnie, że wielu ludzi komentuje muzykę, której słuchała bardzo mało, lub wogółe.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 09:48    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ciepla napisa³:
E.to myslalam,ze mnie zaskoczysz


harcerki... tzn o ile wiem to napewno Mucha... słuchają cieżkiej muzyki... wiec chyba trudno je zaskoczyć (chyba że deathmetalem lub czyms podobnym)... ja bynajmiej mam swój gust... słucham: rokc, metal..... najwiecej gotyku.
Powrót do góry
ciepla
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 102
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 30-05-2005, 11:43    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
ciepla
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 102
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 14:23    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorcias maciek zwiesilam się..............to był taki dżołk Wink więc spoko.Każdy słucha tego co lubi Smile

Zaczynam znowu tesknic za bunkrami


________________________________________________

"CoÅ› co nie jest w stanie nas zniszczyc,jedynie umacnia" Laughing Cool
Powrót do góry
ciepla
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 102
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 14:25    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="Głowa"]Wiesz Ciepła, ja tam nie mam zamiaru robic maskarady z moich poglądów. Jeśli twierdzisz, że słucham tylko popularne zespoły metalowe typu Metallica, Maryllin Manson itp. to się mylisz.

A tak po za tym,przecież nic nie twierdze i nie mówie :p
Nie bij,bo sie zamkne w sobie Rolling Eyes
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 20:34    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorry Ciepła, ale za co małbym cię być?? Przecież nie mam nic do siebie, ale czasem pisze pod wpływem impulsu, ponieważ każda osoba, która dowiaduje, że słucham ciężkiej muzyki, to przypisuje mi Marylin Mansona, a nawet nie zapytała się o moje zdanie, jakich kapel słucjam. A tak pytanie, po co zrobiono ten temat, co ja słucham. Nie widze potrzeby jego istnienia.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
ciepla
Ranga: stały użytkownik
Ranga: stały użytkownik


Do³±czy³: 18 Lut 2005
Posty: 102
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 20:38    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale ja ci nic nie przypisalam, nawet nie zdążyłam się wypowiedzieć....Very Happy spoko
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 20:40    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a zgadujcie co wegorz słucha
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 20:59    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiecie jest taki zajebisty czeski zespół "Buty"... mają super przebój "Leti Vrana" polecam wszystkim Razz uczę się tego tera grać
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 21:06    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
każda osoba, która dowiaduje, że słucham ciężkiej muzyki, to przypisuje mi Marylin Mansona


taaa... to trochę ludkowie co brylują na Krupówkach, podjeżdżają do Morskiego Oka bryczką, poopalają się kurna i pomoczą nogi w Morksim Oku walną pamiątkową fotę i twierdzą potem że w Tatrach byli Razz
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 04-06-2005, 21:08    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michu C napisa³:
a wiecie jest taki zajebisty czeski zespół "Buty"... mają super przebój "Leti Vrana" polecam wszystkim Razz uczę się tego tera grać


wyslij mi na e-mail
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 17 Lut 2005
Posty: 615
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-06-2005, 14:43    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kto słucha Rammsteina Rolling Eyes Question Question Very Happy
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-06-2005, 13:38    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie specjalnie. Mają ciekawe kawałki, ale za dużo tam elekroniki, która psuje klimat. Ja ostatnio eksperentuje z Nevermore i Iron Maidenem i oczywiście Hunterem Twisted Evil .
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 07-06-2005, 18:50    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Ja ostatnio eksperentuje z Nevermore i Iron Maidenem i oczywiście Hunterem Twisted Evil .


GÅ‚owa. Ja tez slucham metalu no i gotyk mi sie ostatnio wlaczyl. Kiedys mialam cala dyskografie Ironow (i nie tylko). Niestety juz nic nie mam bo kumpela kiedys mi zrobila przez przypadek 5% formata C Sad Sad Sad Sad Sad no i wszystko szlag trafil Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Teraz staram sie wszystko odzyskac ale to jest niewykonalne niestety bo duzo tego bylo a juz nie mam kontaktu z kumplem od ktorego mialam wiekszosc mp3 bo jest w Londynie Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Masz moze dyskografie Iron Maidena?? Mi sie chyba najbardziej podoba "Brave New World"...
No i poezji spiewanej slucham Laughing Laughing Laughing I starego dobrego polskiego rocka.

A co do Ramsteinna to nienawidze niemieckiego wiec ich nie slucham. Podobie mi sie tylko jeden utwor "die zonne". Maja fajny teledysk do tej piosenki

Pozdrowionka dla wszystkich
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group