Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

co kto słucha?
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 27-03-2006, 00:07    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja lubie...no właśnie co ja tak na prawde lubie- w zasadzie wiecie że to cięższa muzyka ale jak ja sklasyfikować...hmm To bardziej sposób spiewania niz wyodrebniony styl.

Kojzrzycie Deftones: "7 words" albo "My own summer'

taka muzyka która jest spokojna, hipnotyczna i nagle jest totalna zmiana- maxymalna expresja uroczego darcia ryja Laughing

nie wszystkie kawałki np w.w. kapeli takie sa

System (S.O.A.D.) ma takich kilka Slipknot tesz a Mudvayne kojarzycie?

Trzeba to jakos nazwać. Niby całość to "nu metal" ale jakoś tak do mnie to nie trafia.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 28-03-2006, 20:44    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem Deftones, ale nie zrobili na mnie wrażenia. Generalnie ostatnio w zespołach metalowych brakuje takiego klimatu, jaki czułem słuchając dokonania z lat 80. Brak mi szczęgółnie solówek gitarowych, a bardziej to żal, że ciężko jest znaleść utworów instrumentalnych grane przez metalowe kapele. Nie chce pisać, co myśle o neu-metalu, bo na forum z tego powodu będzie wielka awantura.
Ja osobiście nie zamykam się w jednym gatunku muzycznym. Lubie posłuchać metalu, głównie trashu i deathu, ale dobrym rockiem, bluesem, muzyką turystyczną nie pogardze.
Powrót do góry
Michu C
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 382
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-03-2006, 15:46    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a Death ktoś z was słuchał?
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 29-03-2006, 21:35    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Michu C napisa³:
a Death ktoś z was słuchał?


Mam kilka płyt tej kapeli takie jak Human, Individual Thought Patterns, Symbolic, ale szczegółowo przesłuchałem płyte Leprosy. Zawiera mroczny klimat, gitary grające w tradycji stylistyki szybko, głos wokalisty wykrzyczany w typowej stylistyce death metalu. Maniacy Vadera na pewno nie powinni sobie odmówić posłuchania tej kapeli.
Powrót do góry
walentyna
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 24 Lip 2005
Posty: 226
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 01-04-2006, 00:13    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to ja moze nie bede sie wypowiadać na temat moich upodobań muzycznych.....bo widze ze nikt tu nie gustuje....w takiej muzie troche disco-hip-hopowej.....no i oczywiscie wszystkie kawałczki iscie nastrojowe... Very Happy
_________________
Kiedy jakieś drzwi do szczęścia się zamykają,
otwierają się inne. Ale my zostajemy przed zamkniętymi i wpatrujemy się w nie tak mocno,
Że nie zauważamy otwartego obok okna!
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 03-04-2006, 00:29    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:
Słyszałem Deftones, ale nie zrobili na mnie wrażenia.

A juz chciałem Cie zaprosić na ich koncert Stary a tak...zaprosze kogo innego Evil or Very Mad
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-04-2006, 00:36    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kwiatek napisa³:
A juz chciałem Cie zaprosić na ich koncert Stary a tak...zaprosze kogo innego Evil or Very Mad


Czasem tak bywa, Stary. Deftones to ja przesłuchiwałem ich utwory kilka razy pod rząd i nie mogłem znaleść tego, co lubie, dlatego mam taką, a nie inną opinie. Bardzo chętnie wybrał się na Iron Maidena, albo Slayera, choć nie sądze, że tak szybko te kapele do Polski przyjadą.
Powrót do góry
Kasiiunia
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 20 Mar 2006
Posty: 14
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 03-04-2006, 11:52    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

[quote="walentyna"]....bo widze ze nikt tu nie gustuje....w takiej muzie troche disco-hip-hopowej.....no i oczywiscie wszystkie kawałczki iscie nastrojowe...



Walentynko Ja tez sie nie wypowiadamlam bo widze , ze tu wszzscy raczej sluchaja innej muzy niz ja. Z tego co widze mamsz podobne upodobania co do muzy, wiec nie jestes sama Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ja preferuje techno, hip hop, disco ale nie pogardze innym typem muzy jesli wpadnie mi jakis kawalek w ucho. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
A Mydeł do ślubu w MORO pójdzie hahhaha
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 03-04-2006, 21:14    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...nie słuchajcie mojej Siostry Ona słucha jedną wielka pier...... schizofrenii, ma zaburzenia emocjonalne i wydaje Jej sie, że jest Bogiem Laughing

...i twierdzi, że ja słucham "darcia kota" Twisted Evil
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 03-04-2006, 22:03    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast lubię w muzyce połączenie gitatry, kobiecego operowego śpiewu, skrzypiec .... Każdy zorientowany w temacie wie o co chodzi Wink Natomiast niezbyt czuję zdzierania gardła ala Vader. Ale muzyka to rzecz gustu...
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 01-05-2006, 11:33    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa³:
widzieliscie teledysk Fat Boy Slim "The joker"?? Swietny jest. Polecam jakby ktos mial do niego dostep. Szczegolnie rozbroi panie SmileSmileSmileSmile


Moze to juz bylo dawno temu napisane, ale jak najbardziej sie zgadzam. Po prostu teledysk jest fantastyczny... Male kotki sa zreszta bardzo fajne.

A jeżeli komuś się to przyda mam pełną dyskografie Starego Dobrego Małżeństwa.
Poza tym słucham całej masy dziwnej muzyki. Raczej słucham muzyki łagodnej. Lubię jazz, szczególnie Mariusza Lubomskiego. Grzegorz Turnau.
Troche innej muzyki: R.E.M., Linkin Park, Myslovitz, Queen. Troche by się jeszcze tego uzbierało...

Lubię muzykę barokową, szczególnie Vivaldiego, nie znoszę kiedy utwóory tzw. muzyki klasycznej grane są na sprzęcie elektrycznym, bo uważam to za profanacje.
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-05-2006, 11:41    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeffcia napisa³:
Poza tym słucham całej masy dziwnej muzyki. Raczej słucham muzyki łagodnej. Lubię jazz, szczególnie Mariusza Lubomskiego. Grzegorz Turnau.
Troche innej muzyki: R.E.M., Linkin Park, Myslovitz, Queen. Troche by się jeszcze tego uzbierało...


Patrząc pod kątem tej listy również ja słucham tych zespołów z wyjątkiem Linkin Parku, a powodów nie będe pisał, bo na forum zrobi się mała burza.

Pozdrawiam

Dodane. Jak ktoś lubi Metallice, to mam w swojej kolekcji ostatni jak na razie występ tej kapeli w Polsce w Chorzowie. Jak ktoś chce, to niech da znać.
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 01-05-2006, 11:46    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

GÅ‚owa napisa³:

Patrząc pod kątem tej listy również ja słucham tych zespołów z wyjątkiem Linkin Parku, a powodów nie będe pisał, bo na forum zrobi się mała burza.

Pozdrawiam


Ja tam sie nigdy nie denerwuje na żadne powody. Np. osobiście nie ruszam nic co można szeroko nazwać metalem, bo mnie po p[orstu takie rytmy nie kręcą zupełnie. Do tel listy pewnie by się dało dopisać jeszcze trochę kawałków takich, które były jedynym przebojem jakiegoś artysty.

Jeżeli ktoś lubi posłuchać czasem czegoś spokojnego to polecam Mike'a Oldfielda oraz takie piosenki jak "Sleeping satellite" czy "Dust in the wind" albo "Riders on the storm"
Powrót do góry
Jeffcia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 24 Kwi 2006
Posty: 62


PostWys³any: 01-05-2006, 11:51    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko, zeby nie bylo, ze czegos nie znam, a mowie od razu, ze nie lubie. Przyznaje sie bez bicia, ze o wiekszosci zespolow tu wspomnianych nawt nie slyszalam...
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 01-05-2006, 11:55    Temat postu: Re: co kto sÅ‚ucha? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie wiekszość kapel, jakie słuchamy, są słabo rozpromowane w mediach, albo nie są tak widoczne, jak wymieniane inne kapele np. Queen. Wiekszość z tych kapel, to ja poznałem słuchając audycji tematycznych w radiach, które są puszczane późnymi wieczorami, tak o 22 i 23 godzinie. Zachęcam do posłuchania specyficznych audycji, które mówią o gatunkach, jakie lubisz, a można czasem trafić na bardzo fajną kapele.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Hyde Park Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nastêpny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group