Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

sekcja wspinaczkowa w GRAN
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-06-2007, 11:09    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W tej sprawie powinieneś porozmawiać z Węgorzem, bo on więcej wie na ten temat i z nim ewentualnie się zgadujcie.
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 22-06-2007, 13:19    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

teraz juz wakacje wiec nie jestem pewny czy scianka czynna ale... zawsze jest most Wink
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 22-06-2007, 13:24    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
teraz juz wakacje wiec nie jestem pewny czy scianka czynna ale... zawsze jest most Wink


Oj, ile ja już lat się z wami wybieram na ten most ?? Razz Za tydzień ostatni raz w tym roku akademickim muszę jechać do szkoły, a następne weekendy, aż do września Wink mam wolne. Więc z miłą chęcią przyjadę, tylko musimy zrobić jakąś imprezę, bo wieczorem nie mam jak do Braniewa wrócić.... O 5 rano mam pierwszy pociąg, więc można gdzieś posiedzieć Razz
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 22-06-2007, 16:45    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może umówmy się tak wstępnie?
Mi pasuje najbardziej środa (27.06), ale później też się da. 4 lipca lecę do norwegii Evil or Very Mad.
Zobaczymy jak ze ścianką, jeśli zamknięta, to na most.

PS. Który most?

PPS.
GÅ‚owa napisa³:
W tej sprawie powinieneś porozmawiać z Węgorzem, bo on więcej wie na ten temat i z nim ewentualnie się zgadujcie.

Dlatego napisałem na forum Wink
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 25-06-2007, 07:45    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nad Wadagiem

W GT nawet fajne foty sa zrobione przez Kwiatka
Powrót do góry
sasanka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Do³±czy³: 02 Cze 2007
Posty: 6


PostWys³any: 27-06-2007, 18:31    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i nie dotarłam na spotkanie ;-/ planujecie może jakieś piwo w najbliższym czasie?
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 27-06-2007, 23:49    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa³:
nad Wadagiem

W GT nawet fajne foty sa zrobione przez Kwiatka




Foty robił Krzysiu ( Em 4) i ja. Przy tym ja mniej Wink
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 25-08-2007, 11:31    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra. Trzeba wznowić temat Smile

Ja jestem dalej chętny. Zróbmy najlepiej listę osób chętnych na spotkanie, a potem ustalimy termin (jak węgorz z tatr wróci).

Lista chętnych:
1) Bartosz
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 25-08-2007, 13:44    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

2) Asia (MaLeNkA)
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
Tunia
Ranga: super użytkownik
Ranga: super użytkownik


Do³±czy³: 23 Wrz 2005
Posty: 160
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 27-08-2007, 13:41    Temat postu: sekcja wspinaczkowa w GRAŃ;-) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też zawsze chciałam spróbować wspinaczki, wszystko fajne co nie jest łańcuchami Razz
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 30-08-2007, 19:10    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bartosz napisa³:
Ja jestem dalej chętny. Zróbmy najlepiej listę osób chętnych na spotkanie, a potem ustalimy termin (jak węgorz z tatr wróci).


Tam listę. Oprócz tylko mówienia na ten temat pomóżcie Węgorzowi przynajmniej swą aktywnością, bo tak to można pisać w nieskończoność. Ustawcie się na jakiś zjazd, wspinaczkę i do dzieła. Sam chętnie się pisze na to.
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 17-09-2007, 13:03    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie :)

Jakieś 2 m-ce temu zacząłem łazić po ściance na warszawskiej ochocie. Od października rozpoczynam kolejny semestr i chcę dalej pielęgnować bakcyla ;) Widzę, że aspiracje macie wielkie, więc jeśli nie macie nic przeciwko, chętnie bym sie z Wami wybrał na olsztyńską ściankę. Nie słyszałem o łażeniu po moście, ale to brzmi na tyle dziko, że będę musiał spróbować :D Zatem czekam na waszą odpowiedź z nadzieją na aprobatę :D

Jeśli chodzi o sprzęt to do tej pory nie był potrzebny - w-wska ścianka zapewniała wszystko. Ale w najbliższym czasie zakupie uprząż i sprzęt asekuracyjny.

Pozdrówka :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-09-2007, 12:25    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok... mozesz do nas dołaczyc

ja planuje na scianke sie wybrac jakos w srodku pazdziernika Wink
Powrót do góry
GÅ‚owa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-09-2007, 12:29    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czyli konkretnie kiedy Question Sam chętnie bym się wybrał, choć sprzętu sobie jeszcze nie sprawiłem.
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 18-09-2007, 13:06    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, dołączam się do pytania Głowy Smile
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group