Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

sekcja wspinaczkowa w GRAN
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 19-09-2007, 08:33    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...no i tak dodam że szukam chętnego do wspólnej wspinaczki, asekuracji itp. Może poprzez te forum uda mi się kogoś znaleźć :)

Skłaniam się bardziej w stronę płci męskiej i bynajmniej nie z powodów jakichkolwiek upodobań ;) a jedynie w obawie o bezpieczeństwo płci pięknej, bo nie wyobrażam sobie kobiety trzymającej na bloku 90kg klocka :D Choć może nie doceniam olsztyńskich kobiet :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 19-09-2007, 20:42    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja sie zglaszam!!!

jak cos pisz na GG Wink
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 20-09-2007, 14:14    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

casting zawieszony na czas nieokreślony ;) hyhy :D

OdezwÄ™ siÄ™ :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 20-09-2007, 18:05    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do pytania mojego Braciszka. I chętnie bym się zjawiła na ścionce oczywiście korzystając z uprzejmości Twej Węgusiu (sprzęt Very Happy )
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho


Ostatnio zmieniony przez MaLeNkA dnia 20-09-2007, 23:10, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Bartosz
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 22 Sie 2006
Posty: 406
Sk±d: Olsztyn / Wawa

PostWys³any: 20-09-2007, 19:32    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest nas więcej :]
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 23-09-2007, 10:02    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłem na stronie olsztyńskiego KW, że ścianka czynna jest dla zwiedzających jedynie w tych godzinach:
Åšroda: 17:30 - 19:30
Sobota i Niedziela: 9:00 - 12:00.
Tyczy się to wszystkich wspinaczy (w tym i GRANiowców), czy tylko ludzi z olsztyńskiego KW?
No i napiszcie mi proszę cokolwiek o tej ściance, ile torów, jaka wysokość itp :) Muszę się powoli psychicznie przygotowywać ;)
Dzięki z góry :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 23-09-2007, 17:11    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kazdy moze przyjsc... to jest zaleta i wada Wink
scianka tak wysoka jak sala gimnastyczna
drog wspinaczkowych 4-5
przewaznie 2-3 liny wisza
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 24-09-2007, 11:55    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm... to tak malutko trochę, chociaż jeśli nie ma za dużo chętnych to można sobie jakoś poradzić :) Tyle tylko że te godziny mnie przerażają, zaledwie kilka godzin w tygodniu :( no ale i to dobre :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 15-10-2007, 11:54    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wznawiam poszukiwania partnera do wspinaczki po ściance na środowe wieczory (17.30 - 19.30). W razie czego piszcie na gg.

Pozdrówka :)
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 15-10-2007, 23:25    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tylko sobota pasuje...

w srody mam zajecie od 18:30 do 20:00 ;-(
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
rick



Do³±czy³: 24 Pa¼ 2007
Posty: 4


PostWys³any: 24-10-2007, 07:52    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PaweÅ‚ek napisa³:
Wznawiam poszukiwania partnera do wspinaczki po ściance na środowe wieczory (17.30 - 19.30). W razie czego piszcie na gg.

Pozdrówka :)


Jestem chętny będę dziś tj środa: 17:30 - 19:30

Pozdrawiam
Piotrek
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 24-10-2007, 23:03    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a w soboty tez Piotrek chodzisz?

wogole duzo ludzi na sciance?
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
MaLeNkA
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 18 Kwi 2005
Posty: 390
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 03-11-2007, 16:31    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też byłabym chętna w soboty Smile Węguś to jest nas dwoje Very Happy
_________________
"Spełnienie Własnej Legendy jest jedyną powinnością człowieka. Wszystko jest bowiem jednością.
I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu."
- Paulo Coelho
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 05-11-2007, 01:02    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli ktos powaznie mysli o sciance... tzn chce sprobowac wiecej niz raz to zachecam do zapisania sie do Klubu Wysokogorskiego... wtedy wstep na scianke bezplatny (w ramach skladki)

a teraz gdy sa rajdy Gory WiM to bardziej mi pasuje niedziela Razz
_________________
Szlaki Turystyczne Warmii i Mazur - www.szlaki.mazury.pl - Noclegi www.urlopowicz.info
Powrót do góry
Pawełek
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Do³±czy³: 17 Wrz 2007
Posty: 14
Sk±d: where Aurochs dare

PostWys³any: 06-11-2007, 14:22    Temat postu: Re: sekcja wspinaczkowa w GRAN Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludki i ludziska, weźmy chodźmy sie zbierzmy na te ściankę w końcu :D ile można marudzić że ktoś chce?

Proponuj, aby każdy wpisał jakie dni mu pasują i ewentualnie kontakt.

Dla mnie pasują : środa, sobota i niedziela (ale nie w każdy weekend jestem w Olsztynie). mój nr gg: 5159625.

...no i może by tak w jakimś przytulnym pubie sie spotkać na piwku? albo soczku jak kto woli :D
_________________
Sam możesz wybierać los, szczytów, szczytów ślad
Sam możesz wybierać los, zrozum to, wejdź na szczyt!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Klub Turystyki Górskiej GRAŃ Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastêpny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group