Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U┐ytkownicyU┐ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂciZaloguj siŕ, by sprawdziŠ wiadomoÂci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie kr─Öpuj si─Ö i wypowiadaj si─Ö (nie ograniczaj si─Ö tylko do przegl─ůdania). Zapraszamy tak┼╝e do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Szlaki (nie tylko żegługowe) [www]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> ┼╗eglarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastŕpny temat  
Autor WiadomoŠ
Głowa
Ranga: super gaduła

Do│▒czy│: 04 Maj 2005
Sk▒d: Olsztyn

PostWys│any: 05-10-2005, 08:13    Temat postu: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podaje link do strony, na kt├│rej zawarte s─ů informacje na temat r├│┼╝nych szlak├│w (nie tylko dla ┼╝eglarzy):

http://www.jezioro.com.pl/szlaki/

Pozdrawiam.
Powrˇt do gˇry
admin1
Site Admin

Do│▒czy│: 14 Lut 2005

PostWys│any: 05-10-2005, 08:58    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opisy szlak├│w (pieszych i rowerowych) na jezioro.com.pl pochodz─ů od naszych ludzi z PTTK (m.in. od Juraka)... wiec te same opisy s─ů na mazury.pttk.pl

Mam skromny zamiar aby nasza gazeta www.gazeta.turystyczna.prv.pl była bardziej popularna niz jezioro.com.pl

Gazeta sie rozni tym ze posiada dane dynamiczne... czyli inf.o imprezach i rajdach itd a nie dane satyczne czyli opisy jezior itd wiec mamy szanse wybić sie i miec wiecej stałych czytelników.

Dlatego te┼╝ poszukuj─Ö ludzi do prowadznia naszej Gazety czyli:
-osoby do wspołpracy (np z AKT lub z harcerstwa do przekazywania inform.
- fotograf├│w (pe┼éni─ůcych rol─Ö fotoreporter├│w na intrezach)
- redaktor├│w (osoby na stale pisz─ůce do Gazety)
- grafika (do rozbudowy szaty graficznej strony)

Kto byłby chetny do pomocy???
Ka┼╝da osoba sie przyda...
Powrˇt do gˇry
Głowa

PostWys│any: 05-10-2005, 09:04    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe, przyda┼éo by si─Ö Wegorz na stronie PTTK opisa─ç wszystkie pewne szlaki turystyczne, bo prz─Ögl─ůda┼éem liste na stronie oddzia┼éu i zawarto┼Ť─ç szlak├│w ┼╝eglarskich jest s┼éaba (zaznaczone s─ů zaledwie 2), co utrudnia organizacje rajd├│w o tematyce jachtowej. Je┼Ťli chodzi o fotorelacje, to mog─Ö si─Ö przy┼é─ůczy─ç, bo tak ostatnio pytasz si─Ö mi─Ödzy innymi mnie o udost─Öpnienie robionych przeze mnie zdj─Ö─ç z rajdu/imprez.

Pozdrawiam
Powrˇt do gˇry
admin1
Site Admin

Do│▒czy│: 14 Lut 2005

PostWys│any: 05-10-2005, 09:08    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ludzie z naszego PTTK głownie zajmuja sie szlakami pieszyli i rowerowymi...

A co do gazety to super by┼éoby jakby┼Ť chcia┼é by─ç kim┼Ť w rodzaju fotoreportera na rajdach i imprezach... tacy ludzie s─ů potrzebni na rozne imprezy typu Zlot Harcerski... i inne imprezy i rajdy...
Powrˇt do gˇry
Głowa

PostWys│any: 06-10-2005, 08:34    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa│:
opisy szlak├│w (pieszych i rowerowych) na jezioro.com.pl pochodz─ů od naszych ludzi z PTTK (m.in. od Juraka)... wiec te same opisy s─ů na mazury.pttk.pl

Mam skromny zamiar aby nasza gazeta www.gazeta.turystyczna.prv.pl była bardziej popularna niz jezioro.com.pl

Gazeta sie rozni tym ze posiada dane dynamiczne... czyli inf.o imprezach i rajdach itd a nie dane satyczne czyli opisy jezior itd wiec mamy szanse wybić sie i miec wiecej stałych czytelników.

Dlatego te┼╝ poszukuj─Ö ludzi do prowadznia naszej Gazety czyli:
-osoby do wspołpracy (np z AKT lub z harcerstwa do przekazywania inform.
- fotograf├│w (pe┼éni─ůcych rol─Ö fotoreporter├│w na intrezach)
- redaktor├│w (osoby na stale pisz─ůce do Gazety)
- grafika (do rozbudowy szaty graficznej strony)

Kto byłby chetny do pomocy???
Ka┼╝da osoba sie przyda...

Je┼Ťli szukasz osoby, kt├│ra mog┼éa by ci pom├│c w budowie strony, skontaktuj si─Ö z Cichym (┼üukasz). Jest jedn─ů z ob├│b, kt├│ra jest jednym z admin├│w stron mojego wydzialu na UWM, a tak┼╝e strone Hufca Warmi┼äskiego ZHP. Jesli chodzi o szlaki ┼╝eglarskie, to ja mog─Ö si─Ö tym zaj─ů─ç, tak przy okazji planuje wizyte w siedzibie Warmi┼äsko - Mazurskiego Okr─Ögowu Zwi─ůzku ┼╗eglarskiego w celu za┼éatwienia pewnych spraw ┼╝eglarskich.

Pozdrawiam
Powrˇt do gˇry
MaLeNkA

Do│▒czy│: 18 Kwi 2005

PostWys│any: 23-11-2005, 12:35    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja ewentualnie tez moge posluzyc za fotoreportera, ale nie zawsze mam czas na rozne imprezy. Ewentualnie moja pomoc moglaby sie oprzec na udostepnianiu zdjec z rajdow i imprez na ktorych bylam.
Powrˇt do gˇry
Głowa

PostWys│any: 05-04-2006, 22:31    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MaLeNkA napisa│:
Ja ewentualnie tez moge posluzyc za fotoreportera, ale nie zawsze mam czas na rozne imprezy. Ewentualnie moja pomoc moglaby sie oprzec na udostepnianiu zdjec z rajdow i imprez na ktorych bylam.

Mia┼éem na to wcze┼Ťniej odpisa─ç, ale jestem za, ┼╝eby┼Ť udost─Öpnia┼éa zdj─Öcia z imprez, je┼Ťli oczywi┼Ťcie tego chcesz.

Pozdrawiam
Powrˇt do gˇry
Kula

Do│▒czy│: 21 Cze 2005
Sk▒d: Gda┼äsk

PostWys│any: 05-04-2006, 23:03    Temat postu: Re: Szlaki (nie tylko ┼╝eg┼éugowe) [www] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

admin1 napisa│:

W─Ögorz mia┼ée┼Ť zamie┼Ťci─ç w gazecie info o "Braniewskiej Wiosnie" i chyba nic z tego nie wysz┼éo...

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrˇt do gˇry
WyÂwietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G│ˇwna -> ┼╗eglarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo┐esz pisaŠ nowych tematˇw
Nie mo┐esz odpowiadaŠ w tematach
Nie mo┐esz zmieniaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz usuwaŠ swoich postˇw
Nie mo┐esz g│osowaŠ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla ka┼╝dego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.