Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajdy AKT
Id do strony 1, 2  Nastpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 15-10-2005, 12:14    Temat postu: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czmu nikt tutaj na forum nie umieszcza informacji o rajdach AKT ???

Tak cicho i pusto na Forum AKT sie zrobiło...
Powrt do gry
Jezus
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 16 Lut 2005
Posty: 7


PostWysany: 25-11-2005, 15:51    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka dat i suchych faktów
2-12 koncert - szczegóły u Węgorza
3-12 mikołajki
17-12 wigilia
może coś pomyliłem jak coś to poprawie i uzupełnie szczegóły
Powrt do gry
Ania
Go






PostWysany: 01-12-2005, 15:49    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Troszkę poszerze informacje o najbliższych imprezach (i nie tylko) klubowych:

1. Piątek 2.XII - wspolne wyjście na koncert "W górach jest wszystko co kocham" spotykamy się 18.15 przed wejściem do budynku uniwersytetu na ulicy Głowackiego. A po koncercie jak chęci i siły dopiszą odwiedzimy nasze akatowskie cztery kąty Smile

2. Sobota 3.XII - MIKOŁAJKI godzina 18.
Oczywiście przyjedzie Mikołaj na swoich saniach z dwiema uroczymi śnieżynkami.
W tym roku zbieramy drobne datki do mikołajkowego wora. A pieniądze w ten sposób zebrane wesprą akcje "Pomagamy Kasi" prowadzoną na UWM.

3. W następny weekend czyli 9-11.XII najprawdopodobniej szykuje się rajd rowerowy dookola Śniardw Very Happy Organizatorem i pomyslodawcą jast Luban , tak więc wszelki szczegóły u niego

4. 17.XII godz. 18 WIGILIA KLUBOWA na ktorą serdecznie wszystkich zapraszam Very Happy
Powrt do gry
El Comendante
Go






PostWysany: 04-12-2005, 10:42    Temat postu: Mikolajki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

He he he Smile

Mikolajki przednie chyba wszyscy sie dobrze bawili Smile
- były konkursy, śpiew przy gitarach, Mikolaj no i oczywiści śnieżynki dwie urocze:) a i jeszcze jedno - byly gofry ale nie wiem czy w cieście na gofry nie było za mało ejakulatu...

a za tydzien rajd rowerowy - serdecznie zapraszam - trzeba sobie jasno odpowiedziec na pytanie czy sezon rowerowy sie juz skonczyl czy trwa nadal - dlatego wyjezdzamy - szczegóły na spotkaniu srodowym - ale wstepnie Jez. Śniardwy z noclegiem w szkole ale to jeszcze w trakcie dyskusji Smile pozdrawiam i zapraszam

El Comendante Smile
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 05-12-2005, 22:25    Temat postu: Rajd rowerowy - wokół Jeź. Śniardwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To co - są chętni????

sezon rowerowy jest nadal aktualny może nico wilgotniej albo wietrzniej, no i te,mperatura nico niższa niż latem ale da rade.!!!!!

więcej informacji w środe na spotkaniu AKT

El Comendante
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-12-2005, 22:26    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja nie mam czasu... ani moj rower sie nie nadaje...

pozdr.
wegorz
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-12-2005, 22:45    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajny pomysł wymyśliłeś z trasą rowerową El Comendante, jednak mój rumak to taka jeżdząca puszka pandory, dlatego niestety będe zmuszony nie zwiąć w tym udziału, ale życze, żeby trasa doszła do skutku.

Pozdrawiam.
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 11-12-2005, 14:07    Temat postu: Wieści po rajdowe :) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stan Rajdu:
1. uczestników - 2 (Daniel i El Comendante)
2. rowery - całą drogę sprawne
3. kilometry - ok 65
4. pogoda - deszcz, śnieg z deszczem, śnieg, grad, i jeszcze coś dziwnego - nie wiem co ale uderzało w twarz jak szpilki
5. morale - 100 % (poczuliśmy że żyjemy)
6. Trasa: Braniewo - Kolonia Rusy - Nowa Pasłęka - Różaniec - Frombork - Bogdany - Stępień - Braniewo
7. wnioski - sezon rowrowy nadal trwa - trzeba niedługo znowu sprawdzić czy już się skończył czy jeszcze nie ...

pozdrawiam tych co nie pojechali (wafle jedne) i zapraszam na następny - prawdopodobnie w styczniu!!!!


El Comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 11-12-2005, 16:09    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widze, że rajd się udał. Jednak coś mało zrobiliście kilometrów, jak na rowery. Ja już do 60 km dociągnąłem nogami bez snu. Widze, że narzekasz na ekipę, ale nie każdy jest wariatem, by przemierzać rowerem spory kawałek w grudniu. Jednak gratuluje udanego rajdu (walfu jeden) Laughing .

Pozdrawiam.
Powrt do gry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWysany: 12-12-2005, 23:16    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Luban ja Ci powiem tylko tyle: jestem pod wrazeniem bo nie wierzylam że ten rajd dojdzie do skutku!!!
Masz u mnie cztery stówy Wink
Powrt do gry
Jezus
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Doczy: 16 Lut 2005
Posty: 7


PostWysany: 13-12-2005, 04:20    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że rajd wogóle był a Ania zapomniała dodać watu do tych 4 stów. Razz
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 13-12-2005, 18:21    Temat postu: el comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rety - w koncu dostane 4 stówy - woooooow Smile

moze byc w gotówce ????? bo tak sobie mysle ze to bedzie dopiero wkoncu ktos mi zapłaci Smile hehehehehe

pozdrawiam klubowiczow i jakby to delikatnie powiedziec (nie opier sie) tylko na rajdy - ine tylko te wygodne ze szkołą jezdizc Smile

cóż - jutro spotkanie pozdrawiam pa

El Comendante Smile
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 13-12-2005, 23:06    Temat postu: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dodam jeszcze ze zasadniczo to dowiedzialem sie dzis w jamniku ze jednak nie dostanę 4 stów - to brzmi jakoś nie tak - nie podoba mi sie - najpierw 4 stówy - słyszałem nawet ze z vatem a tu nic - no niby to sie obrazic powinienem albo co podobnego Smile

dziś stworzyłem swoją pierwszą stykówke w jamniku - wszystko robilem sam pod bacznym nadzorem prof. Christianus Smile

hasta la victoria siempre

El comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWysany: 13-12-2005, 23:56    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaraz zaraz!!! ja nie powiedziałam że nie dostaniesz!!!
Mówilam tylko żebys tak do konca nie wierzył słowu pisanemu Wink

A co do stekówki i "prof. " Christianus to ciesz się że ci swiatła przez przypadek nie zapaliła!!! Smile
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 14-12-2005, 15:28    Temat postu: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chwila chwila

ja dokładnie przeczytałem - i wszyscy użytkownicy też że:
"Masz u mnie cztery stówy" stanowi to niezbity dowód zapowiedzi dotacji na rzecz lubana:) wydaje mi się że ewentualne wykręcanie się teraz z tego jest ogólnym nieporozumieniem i zostanie w b. szybkim czasie wyjaśnione - tak przecież byc nie może!!!!!


i jeszcze jedno zasadnicze pytanie:
co się dzieje że tak mało ludzi na tym forum się odzywa - zakładam że każdy chocią na oczy widział internet w życiu - a już napewno ma dostęp - choćby w klubie:) - zapraszam do rozwijania tenmatu odnośnie rowerów Smile



El comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nastpny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group