Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Rajdy AKT
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-12-2005, 17:37    Temat postu: Re: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

El Comendante napisa³:
co się dzieje że tak mało ludzi na tym forum się odzywa


no jedynie rozwiazanie to na zebraniach AKT ludzi zachecac doodwiedzania Forum...

Kiedys (lutym-maju) to duuuzo osob udzielało sie na forum... m.in. Kolczyk, Ahmes, Sulek, Rambo, Pio...... i juz nieobecni: Marlena, Jagoda, Prosiak, Kinga... no i dyskusje były ciekawsze Wink Szkoda że z weterenów nikt nie koszysta z Forum Rolling Eyes
Powrót do góry
admin1
Site Admin


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 14-12-2005, 17:38    Temat postu: Re: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

El Comendante napisa³:
co się dzieje że tak mało ludzi na tym forum się odzywa


no jedynie rozwiazanie to na zebraniach AKT ludzi zachecac doodwiedzania Forum...

Kiedys (lutym-maju) to duuuzo osob udzielało sie na forum... m.in. Kolczyk, Ahmes, Sulek, Rambo, Pio...... i juz nieobecni: Marlena, Jagoda, Prosiak, Kinga... no i dyskusje były ciekawsze Wink Szkoda że z weterenów nikt nie koszysta z Forum Rolling Eyes
Powrót do góry
rambo
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 14 Lut 2005
Posty: 27
Sk±d: olsztyn

PostWys³any: 15-12-2005, 21:41    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no coz bywa sie mowi...
nie mozna na siłe "zachecac" ludzi bo to juz nie zachecanie tylko zmuszanie.ludzie jak beda chcieli to sami zajrza,a jak sie ich zmusz to sie jeszcze zacitrzewi i wogole oleje....
Powrót do góry
vaskes
Go¶æ






PostWys³any: 16-12-2005, 00:16    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmmm..... Droga Aniu nie wiem czy masz jakies szanse w wygraniu sprawy z tym jaims tam comendante- blizej znanym jako Niewierny Rycerz czy tez Maciek z bita śmietana na buzi Laughing bo ma w tym pewna wprawe ale ......zawsze mozna probować Very Happy co do rajdu to gratulacje tez nie wierzylam, ze dojdzie do skutku- Gratuluje


Ps. u mnie nie masz 4 stow Smile
pozdrawiam i papa
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 17-12-2005, 17:21    Temat postu: el comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej ho
wiem droga Aniu, której o mało co nie poznałem że nie mam u Cie 4 stów Smile aczkolwiek wyegzekwuje je od Ani P. Prezes - bo jak wszyscy wiemy oficjalnie na forum mi je przyznała - już kontaktowałem się z firmą windykacyjną Smile

Aniu, którj "rzekomo" nie poznałem pozdrawiam Cie i do usłyszenia


El Luban
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWys³any: 18-12-2005, 01:31    Temat postu: Re: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

El Comendante drażnisz mnie!!!!!!
i uważaj bo się wycofam publicznie z tych 4stów Exclamation Exclamation Exclamation Cool
Pozdrwawiam - Prezeska
Powrót do góry
Daniel
Go¶æ






PostWys³any: 18-12-2005, 18:45    Temat postu: Rajdy AKT Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj El Comendante Lubane!!!

Wpadłem na forum, żeby jeszcze raz podziękować Ci za ten rajd rowegowy wzdłuż zalewu-było zajebongo Very Happy!!! Byłem przemokniety, przemarznięty,zmęczony i niezwykle spełniony!! czułem, że żyje!!! Wink
Co do pedałowania na sylwestra jeszcze się dam zanć.
Do zobaczenia na środowym spotkaniu.
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 18-12-2005, 21:36    Temat postu: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Daniel - powiem tak "...rower - to jest to" i jak kiedykolwiek czas wolny to "Daniel chodź popedalowac" - może następnym razem bedzie mniej padalo - a na sylwestra bedzie niezle przejechac sie na rowerkach - trzymaj sie


Do Annny Prezeski - hmmm juz sie srody doczekac nie moge - hehehe Smile

całe 4 stówy !!!!!!!!!!!!!!


El comendante
ps. moze jakis rajd po sylwestrze co - bo potem studenty darmozjady maja sesje Smile hehehe
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Do³±czy³: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWys³any: 21-12-2005, 17:06    Temat postu: El comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cóż - Święta i mniej osób pojawia się na forum - już i tak jest mało a teraz już wogule. cóż "wafle":

Z okazji Świąt chciałbym złożyć wam dobrych i spokojnych Świąt spędzonych w tym najbliższym gronie! życzę wam wspaniałych prezentów i pysznych potraw! radości i miłości Pozdrawiam! howk!

PS. jakbyście mieli za dużo czasu w Święta a sumienie nie nękało was aż tak poważnie jak powinno to zerknijcie na jakąkolwiek mapę i pomyślcie o ciekawych wypadach, rajdach itp - przygotujcie trase aby w Nowym Roku nie było takiego łikendu ażeby nie było rajdu - i nie zasłaniać mi się sesją bo jak pamietam (a było to za Cara Mikołaja - buhahahahahaha) to najlepiej zdaje się egzamin po dobrym rajdzie

PS 2. w nowym roku mam nadzieje ze ktoś w końcu odda mi moje 4 stówy - bo tak dalej już być nie może Smile

pozdrawiam was wszystkich - goście forum Smile


El coemndante
_________________
4 stówy !!!!
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group