Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UytkownicyUytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

aktywność na forum

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 12-12-2005, 21:51    Temat postu: kilometry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i co waffle nikt sie nie odzywa - nie wierze ze AKTowcy nie maja internetu

El comendante
[/b]
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 12-12-2005, 22:55    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mają internet...... kiedys na forum duuuzo osob z AKT pisało... Forum aKT było najaktywniejsze. Były tez przyczyny spadku aktywności.

Mam nadzieje ze aktywnosc AKT-owcoc na forum wzrośnie Wink
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 12-12-2005, 23:07    Temat postu: Re: kilometry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

El Comendante napisa:
i co waffle nikt sie nie odzywa - nie wierze ze AKTowcy nie maja internetu

El comendante
[/b]


No ba, ja mam dostęp do neta, choć działam w Grani, to o AKT nie zapomniałem i w miare możliwości staram się pojawiać na waszych zebraniach. Jednocześnie ponawiam apel El Comendante, czemu nikt się nie odzywa na tym forum, wafle jedne.
Powrt do gry
Sylwia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 21 Lut 2005
Posty: 40
Skd: Malbork

PostWysany: 15-12-2005, 14:48    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NO WŁAŚNIE...DLAAAACCCCZZZEEEGGGOOO Question Question Question Question Question Question
_________________
"Co mi tam rozszalała woda, co mi tam ostre zęby skał!!! Ważna jest tylko ta pogoda, którą w sercu będę miał(a)!!!"
Powrt do gry
Sylwia
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Doczy: 21 Lut 2005
Posty: 40
Skd: Malbork

PostWysany: 15-12-2005, 14:57    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

HMM...A JAK JEST Z SYLWESTREM W AKT Question Na forum nic nie pisze, na stronce internetowej AKT-u też i jak tu człowiek ma wiedzieć, co się tam dzieje Sad Szkoda, bo to dotyczy prawie wszystkich imprez organizowanych w klubie. Sorki, ale nie mam innej możliwości, niż tylko zaglądanie na stronki internetowe. To takie niesprawiedliwe Sad Sad Nie zapominajcie o innych, dzielcie się informacjami dot. życia klubu.

Drogi Nowy Zarządzie AKT - zrób coś z tym proszę Very Happy

Pozdrawiam Wink
_________________
"Co mi tam rozszalała woda, co mi tam ostre zęby skał!!! Ważna jest tylko ta pogoda, którą w sercu będę miał(a)!!!"
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 15-12-2005, 15:04    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak mi wiadomo, to szanse zrobienia wyjazdu Sylwestrowego w AKT nie są duże Crying or Very sad . Planowany rajd na Suwalszczyzne ma niewielką szanse powodzenia z powodu braku miejsc w szkołach. Istnieje jeszcze opcja wyprawy do Koszalina, ale ja na 100% nie jadę. Może El Comendante i spólka może coś więcej napiszą.
Powrt do gry
El Comendante
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 04 Gru 2005
Posty: 23


PostWysany: 15-12-2005, 16:04    Temat postu: el comendante Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja wiem o sylwestrze - duzo Smile
hahahaha
ale nie powiem


wiecej info na srodowym spotkaniu - za tydzien wtedy bedą szczegóły - pozdrawiam i do zobaczenia

Hasta la victoria siempre Smile

El comendante
_________________
4 stówy !!!!
Powrt do gry
Ania
Ranga: stały czytelnik
Ranga: stały czytelnik


Doczy: 02 Gru 2005
Posty: 21


PostWysany: 15-12-2005, 16:54    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sylwia napisa:
HMM...A JAK JEST Z SYLWESTREM W AKT Question Na forum nic nie pisze, na stronce internetowej AKT-u też i jak tu człowiek ma wiedzieć, co się tam dzieje Sad Szkoda, bo to dotyczy prawie wszystkich imprez organizowanych w klubie. Sorki, ale nie mam innej możliwości, niż tylko zaglądanie na stronki internetowe. To takie niesprawiedliwe Sad Sad Nie zapominajcie o innych, dzielcie się informacjami dot. życia klubu.

Drogi Nowy Zarządzie AKT - zrób coś z tym proszę Very Happy

Pozdrawiam Wink


Jeżeli chodzi o Sylwestra to rzeczywiście są drobne problemy niestety Sad

Co do pozostalych imprez to staramy się na bieząco zamieszczać informacje tutaj na forum.
I to co działo się ostatnimi czasy(mowie tylko o okresie ostatniego miesiąca - za wcześniejsze nie odpowiadam) w klubie bylo tu wcześniej oglaszane

Przy okazji przypominam i serdecznie zapraszam w sobote na godz.18.00 na akatowską wigilie Smile
Powrt do gry
admin1
Site Admin


Doczy: 14 Lut 2005
Posty: 2589
Skd: Olsztyn

PostWysany: 27-10-2006, 20:46    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znowu cisza...

w AKT sie duzo dzieje... rajdy, teraz koncert i rocznica
a na forum brak wiadomości na te tematy

ludzie wchodzą na nasze Forum i nic sie nie dowiadują o AKT..

a szkoda Sad
Powrt do gry
Głowa
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Doczy: 04 Maj 2005
Posty: 1622
Skd: Olsztyn

PostWysany: 05-11-2006, 19:48    Temat postu: Re: aktywność na forum Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, choć ostatnio informacje na temat imprez docierają zbyt późno na strony internetowe. Również potwierdzam, że jest spore zainteresowanie forum. No co jest wafle jedne. Nie mówcie, że nie ma tematów do dyskusji.

Dobrze będzie, jak informacje się będą pojawiać, bo nie zawsze środa wieczorem jest dniem wolnym od zajęć.
Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Gwna -> Akademicki Klub Turystyczny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group