Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Co, gdzie i za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 03-04-2006, 00:25    Temat postu: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klamry to elementy, które pękają od przeciążeń i niewłaściwego urzytkowania- szkoda pozbywać się plecaka lub chować go na dnie szafy jeśli można naprawić.
Tylko gdzie takie klamry kupić???
Ja znam www.wisport.pl tylko troche drogo ale jeszcze nie tak źle.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 04-04-2006, 15:34    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja idziałem klamry do plecaków na stronie http://www.himountain.pl . A tak pozatym ciężko jest kupić akcesoria tego typu Rolling Eyes
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 04-04-2006, 22:07    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Klamry ze strony Hi-Mountain są bardzo drogie (nieopłacalne) -to juz lepiej te Wisporta ( zrobić zamówienie dla kilku osób i wtedy by sie opłaciło).
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kula
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 21 Cze 2005
Posty: 433
Sk±d: GdaÅ„sk

PostWys³any: 04-04-2006, 22:18    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę Kwiatek że to dobry pomysł Wink Mój plecak sprawuje się świetnie, ale nigdy nie mam gwarancji że wszystko będzie ok. Dlatego warto jest mieć w plecaku jakąś zapasową klamrę. Mozna o tym pomysleć przed wakacyjnym wyjazdem w góry.
_________________
Pozdrawiam,

Arkadiusz Kulewicz
Klub Turystyki Górskiej "Grań" w Olsztynie
Klub Turystyczny "Figa" w Braniewie
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 04-04-2006, 22:42    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to dobry pomysł...zapobiega skoliozie Wink

Dwa lata temu w Beskidzie Żywieckim pękła mi klamra stabilizujaca system nośny i około 20 kg plecak mocno przechylał mi się na prawą stronę- przez 2 dni !
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 04-04-2006, 22:43    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...a M4 jest zainteresowany klamra od pasa biodrowego- pękła Mu.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Prosiak
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 42
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 06-04-2006, 18:13    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i Kwiatek WYCIAGNAL MNIE DO ODPOWIEDZI ...
Kiedys kupilem takie klamry i inne plastikowe elementy przez internet bezposrednio w hurtowni , tylko teraz nie moge znalezc ich strony a wszystkie maile gdzies mi wsiaklo albo je wykasowalem . Ale jak ktos chce to moze poGooglowac i poszukac - na pewno cos sie znajdzie . Pozatym czasem w niektorych sklepach z pasmanteria maja takie , Ja widzialem najlepsze w sklepie na Nagorkach za kosciolem , jest tam sklep, zaklad krawiecki i od razu zaklad szyjacy torby i inne pier### , takze mozna do nich wstapic i sie spytac co maj albo co by mogli zalatwic. Pozatym jesli ktos sie wybiera do innego miasta : Warszaw Gdansk Lodz ( kiedys zaglebie przemyslu odziezowego ) ,tam zazwyczaj jest wiekszy wybor. i trzeba szukac , szukac i pytac sie - na pewno cos sie znajdzie . A tak wogole to idac na latwizne to najlepsze ma chyba Wisport - i duzy wybor . Pozatym pajak tez cos oferuje.
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 06-04-2006, 18:25    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...no i wyciągnołem Cie do odpowiedzi- Dzięki
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Prosiak
Ranga: użytkownik
Ranga: użytkownik


Do³±czy³: 15 Lut 2005
Posty: 42
Sk±d: Olsztyn

PostWys³any: 18-04-2006, 11:03    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I co Byles tam ?? szukales ?? jaki rezultat??
Powrót do góry
Kwiatek
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Do³±czy³: 26 Sie 2005
Posty: 458
Sk±d: ...z krainy OZ

PostWys³any: 18-04-2006, 22:25    Temat postu: Re: Gdzie kupić tanio klamry, przelotki itp. do plecaków? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znalazłam klamry tyle że nie w pasmanterii a w zakładzie krawieckim kawałek dalej ale też Nagórki. Ceny całkiem niezłe a jak wezmę hurt to można ponegocjować.
_________________
moja strona: www.piotrgnacinski.olsztyn.pl / śniegiem malowane

sprzęt, fotografia i rysunek.
Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona G³ówna -> Co, gdzie i za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla każdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group