Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna Forum Turystyczne Warmii i Mazur
www.ft.mazury.pl - PTTK, AKT, GRAN, 4R, ZHP
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  Album fotografiiAlbum fotografii   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Witaj na naszym Forum. Nie krępuj się i wypowiadaj się (nie ograniczaj się tylko do przeglądania). Zapraszamy także do Gazety Turystycznej oraz na nasz Czat

sklep militaria.pl

[Husaria] Wasze propozycje
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Harcerstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
7ka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 15-03-2005, 22:14    Temat postu: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję,abyście tu wyrażali swoje opinie na temat tego co macie ochotę robić a czego nie, przedstawiali nowe pomysły na zbiórki/wyjazdy itp. Ja np. myślę aby jeszcze w tym roku harcerskim wybrać się na weekendowy spływ kajakowy. Co wy na to?
_________________
Tfardym trzeba być a nie mientkim !
Powrót do góry
MichaS
Gość






PostWysłany: 16-03-2005, 00:03    Temat postu: hmmm?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhehe, nie wiem jak tu trafiłem,nie iwem cojja tu robie....ale nic...miło bylo, hehe POZDRO DLA WAS harcerze!!!! heheheheh a jak ktoś mnie zna to majeszcze wieksze POZDRO..heheh
Powrót do góry
MartuFFa



Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 1


PostWysłany: 16-03-2005, 07:26    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak - nauczyłam sieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee no dobra, koniec radochy - proponuję paintballll, liny, musztrę itepe itede, trza lutkufff nauczyć musztry przed majówką. Więcej napisze potem, bo zaraz się do szkoły spóźnię
_________________
...iść, taką obojętność jak ja mieć dla świata...
Powrót do góry
EWELINA
Gość






PostWysłany: 18-03-2005, 18:04    Temat postu: NO W SUMIE... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to mysle że.....by...... nierobić pompek Smile a ja i tak niemoge jak chcecie to wam zaświadczenie pokaże Smile zart niepokaże bo już w sekretariacie lezy sobie Smile
Powrót do góry
Ewelina
Gość






PostWysłany: 18-03-2005, 18:05    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam napisać przysiadów !!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry
romantyk



Dołączył: 15 Mar 2005
Posty: 1


PostWysłany: 18-03-2005, 21:51    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobry pomysl z tymi pompkami Very Happy jestem za Razz
_________________
gdy jesteś zakochany, twoje myśli mają zawsze wspólny mianownik Wink
Powrót do góry
Milan
Ranga: super gaduła
Ranga: super gaduła


Dołączył: 17 Lut 2005
Posty: 615
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 18-03-2005, 23:56    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biedni ci harcerze, Laughing każą im tyle pompować Laughing
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: 18-03-2005, 23:58    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, bo też byłem harcerzem Smile
Pozdrawiam
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 13
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 19-03-2005, 16:05    Temat postu: imprezy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siedem jest tem jak najbardzoij za..ale to narazie odlegly pomysl bo mamy napiety grafik...
_________________
Majkel
Powrót do góry
MichaS
Gość






PostWysłany: 22-03-2005, 07:43    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaaaa już wiem co chciałem......Siedem... mam nadzieje ze pamietasz dokogo sie zwracac ze spływami kajakowymi , he Razz ???
Powrót do góry
7ka
Ranga: nowicjusz
Ranga: nowicjusz


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 5
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 22-03-2005, 10:48    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne MichaS Ĺźe wiem Very Happy .
Hehe toć ba :]
_________________
Tfardym trzeba być a nie mientkim !
Powrót do góry
Izuś ;)
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 11
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 07-08-2005, 19:28    Temat postu: :D Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to znowu ja Very Happy cieszycie się? ha, ale ja to bym sobie na jakis rajdzik pojechała :] taki Husarią, w nowym roku harcerskim Razz wiem że bedzie start szczepu, ale może cos wczesniej? jakis mały, malutki rajdzik na weekend, gdzieś pod Olsztynem czy cóś?na nowy rok harcerski - dla odświeżenia stosunków miedzyparówiastych Razz co Wy na to? 7?
_________________
"Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym. "
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 13
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 25-09-2005, 22:46    Temat postu: f Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spoko loko...start szczepu sie nie odbyl...ale za to ...UWAGA..odbyl sie start hufca...Bylo calkiem spoko ..tylko ze ja bylem polamany..w sumie to dalej jestem...Trzeba zebrac druzynke do kupy bo widze ze nie wszyscy sie zabieraja do tego..pozdrowka
_________________
Majkel
Powrót do góry
Izuś ;)
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Dołączył: 14 Mar 2005
Posty: 11
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 28-09-2005, 19:57    Temat postu: Re: [Husaria] Wasze propozycje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i niestety, wszystkich nie zbierzesz, majki :/
_________________
"Aby być wielkim, trzeba być kiedyś małym. "
Powrót do góry
Majkel
Ranga: czytelnik
Ranga: czytelnik


Dołączył: 18 Lut 2005
Posty: 13
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: 02-10-2005, 23:09    Temat postu: u Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to fakt ze wszystkich nie zbiore..ale beede probowal..Moze chociasz czesc ..bo puki co to ja widze ze niektorzy juz maja dosc..no ale co zrobisz...Takie zycie ich wybor..pozdrowka
_________________
Majkel
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Turystyczne Warmii i Mazur Strona Główna -> Harcerstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Hotele na Mazurach , polecamy imprezy Olsztyn Aktywnie dla kaĹźdego turysty, dobre Domki na Mazurach, tematyczne i ciekawe spotkania TRAMP w Olsztynie.





Powered by phpBB © 2001, 2008 phpBB Group